Huss
Сертифікація згідно ISO 9001:2015
Huss
До 1000 книг на добу
Huss
Вартість розраховуємо індивідуально
Huss
Друкуємо на європейському обладнанні
Huss
Європейські фарби і матеріали
Huss
Доставляємо по Україні
і за її межі
Шукаєте друкарню, в якій можна надрукувати власну книгу, подарункове або корпоративне видання? Хочете надрукувати книгу, яка б не коштувала надто дорого і, водночас, була справді якісною? Тоді ви знайшли те, що шукали!
У фамільній друкарні Huss ви можете замовити друк книги будь-якого формату. Ми можемо надрукувати книгу на замовлення як для компанії чи бренду, так і для приватного клієнта. Тож, якщо ви пишете вірші або прозу, хочете розповісти про історію та досягнення своєї компанії, хочете скласти путівник або добірку домашніх рецептів – ми з радістю надрукуємо вашу книгу.

Для чого можна замовити друк книги?

Надрукувати книгу на замовлення можна з різними цілями. Найбільш популярні такі:

creativeТворча. Кожен автор мріє показати світу свої твори. І хоча зараз є багато електронних майданчиків для публікацій, ніщо не замінить якісно зроблене, красиво оформлене паперове видання. Адже ваша творчість заслуговує на найкраще втілення! Книгу можна пропонувати на реалізацію в магазини, продавати через інтернет або подарувати близьким людям. Та й самого автора вона радуватиме і надихатиме на подальші звершення.
creativeОсвітня, наукова. Багато вчених замовляють друк своїх наукових праць. Адже видання монографії є ​​важливою умовою для отримання наукового ступеня. Сюди ж можна віднести друк підручників і посібників для студентів.
creativeРекламна, маркетингова. Якщо ви успішний бізнесмен, ви можете розповісти про власний досвід у своїй книзі. Для читачів це буде історія успіху, яка надихатиме, а для вас – додаткова реклама вашого бренду. Якщо у вас немає таланту письменника, можна найняти фахівців і курирувати їхню роботу.


Більше портфоліо тут

Як підготуватися до друку книги:

01.

Якщо ви пишете ваш твір від руки, передусім його потрібно надрукувати в текстовому документі на комп’ютері. Відтак, через певний проміжок часу, слід перевірити текст на помилки.

02.

Якщо ви сумніваєтеся у відточеності вашого літературного стилю і мови, можна звернутися за допомогою до літературної редактора, щоб він прочитав ваш текст і допоміг виправити слабкі місця. Ви можете обговорювати з ним спірні моменти, вибираючи найкращі прийоми і формулювання для виправлення.

03.

Наступний етап – вичитування тексту коректором. Він звертатиме увагу тільки на помилки: орфографічні, пунктуаційні.

04.

Коли текст буде готовим, необхідно написати анотацію: короткий опис твору. Вона повинна бути максимально лаконічна (1-2 абзаци). У кількох реченнях слід дуже узагальнено викласти основну проблему або ключову лінію сюжету або описати початок сюжету, щоб зацікавити читача. Для жанру нон-фікшн або наукової праці потрібно описати суть роботи, вказати особливості та користь, яку книга принесе читачеві. Варто пам’ятати: анотація – це візитна картка вашої книги, завдяки якій читачеві захочеться її прочитати.

05.

Важливо визначитися з ілюстраціями. Якщо це будуть малюнки, необхідно знайти художника, чиї роботи вам подобатимуться і підходитимуть за стилем вашого твору. Якщо це будуть фотографії, можна проконсультуватися з дизайнерами щодо їх красивої обробки.

06.

Важливий етап – обкладинка. Для неї виберіть найбільш ефектне, яскраве зображення, яке відображатиме настрій і зміст книги, інтригуватиме і пройматиме читача, викликаючи бажання відкрити книгу і дізнатися, що всередині.

07.

Створенням макета книги (версткою) також займаються дизайнери. Вони красиво розташують текст і ілюстрації на сторінці, додадуть декоративні елементи, підберуть шрифт під стиль тексту та ілюстрацій.

08.

Ще один важливий етап: необхідно визначитися, чи потрібен вам номер ISBN. Це унікальний номер книги, який дозволить внести вашу книгу в загальну базу творів. Це зробить ваш твір частиною світової літературної спадщини, а також полегшить роботу з нею продавцям, бібліотекарям. Для поширення книги через магазини також необхідний номер ISBN.

А далі вам потрібно вибрати різноманітні друкарські параметри: який формат матиме ваша книга, на якому папері її надрукують і т. д. Якщо у вас виникнуть запитання, ви завжди можете проконсультуватися з нашими менеджерами. Але є низка стандартних рекомендацій: оформлення значною мірою залежить від того, який тип книги ви збираєтеся надрукувати.

Види книг:

Художня проза, нон-фікшн

– зазвичай, для друку таких книг вибирають формат А5, білизну паперу 85-88%, щільність 60-150 г/кв.м. і тверду обкладинку з ламінуванням.


Збірки віршів

часто мають такий самий або більш компактний формат. Якщо товщина книги невелика, можна вибрати м’яку обкладинку гарної щільності з ламінуванням.


Дитячі видання

повинні бути великими через великий шрифт і велику кількість захоплюючих барвистих ілюстрацій. А також необхідна максимальна зносостійкість. Адже малюки не завжди дбайливо поводяться з книгами і при цьому часто переглядають улюблені казки. Тому краще вибрати для такої книжки максимально щільні сторінки і яскравий друк. Тонкі книжки можуть мати картонну обкладинку і скріплення скобами, більш товсті видання потребують твердої обкладинки і міцного переплетення аркушів.


Подарункове видання

друкують на дуже щільному глянцевому папері. У таких книг, зазвичай, великий формат (А4, А3), адже фотографії повинні бути масштабними, детальними. Форма нерідко буває квадратною, а не прямокутною. Для оформлення обкладинки нерідко використовують постдрукарську обробку (тиснення, фольгування), а також суперобкладинку.


Підручники, довідники

та інші наукові посібники повинні бути надруковані на якісному папері з високим рівнем білизни, щоб дитячі очі не втомлювалися від довгої роботи з книгою. Необхідна висока якість друку, щоб усе графіки і таблиці були надруковані чітко.

books

Методи декоративної постдрукарської обробки книг

checkedКлапани на м’якій обкладинці, загнуті всередину, можуть не тільки прикрасити видання, а й стати додатковим місцем для розміщення інформації: реклами, інформації про автора, важливих формул і термінів і т.д.

checkedСуперобкладинка – додаткова паперова обкладинка, якою огортають тверду обкладинку. Цей елемент додає книзі статусності й при цьому захищає обкладинку від пошкоджень, бруду, потертостей.

checkedЛамінування – нанесення на обкладинку шару прозорої полімерної матової або глянсової плівки, яка підвищує міцність, захищає обкладинку від впливу води, а також надає ефектного глянсового блиску або робить обкладинку надзвичайно приємною на дотик.

checkedЗаокруглення кутів.

checkedВирубка – надання незвичайної форми виданням, зробленим з картону (найчастіше застосовується для дитячих книг).

checkedТиснення – вдавлені написи, які роблять металевим штамом на твердій обкладинці. Тиснення може бути безбарвним (створює тільки рельєф), забарвленим або прикрашеним кольоровою блискучою фольгою.

checkedЛакування – особливий ефект досягається за допомогою контрасту, коли на матовій обкладинці окремі елементи виділяють глянсовим лаком.

checkedКаптал – тасьма з віскози або поліестеру, яка наклеюється на краю корінця. Вона збільшує міцність скріплення аркушів і прикрашає видання, перегукуючись із кольором його обкладинки.

checkedЛясе – тканинна стрічка, яка виконує роль закладки. Один із її країв приклеюють до верхньої частини корінця.

Друк книг на вимогу: як вибрати обкладинку

Тверда обкладинка. Якщо здійснюється друк книг у твердій палітурці, обкладинку роблять із твердого матеріалу. Він надійно захищає сторінки від пошкоджень і забруднень, а також надає виданню солідного вигляду
М’яка обкладинка. Друк книг у палітурці з м’якого, гнучкого матеріалу дешевший. Така обкладинка може згинатися і розгинатися без слідів і пошкоджень
Інтегральна обкладинка. Проміжний варіант, який може запропонувати вам наша друкарня: книги з таким оформленням є проміжним варіантом між твердою і м’якою обкладинкою. Це плетіння з цільного ламінованого картону. Він легший, ніж тверда обкладинка, але набагато стійкіший до пошкоджень, ніж м’яка.

Види кріплення аркушів

Спосіб скріплення аркушів впливає на довговічність книги і зручність її використання. Друкуючи книгу в друкарні Huss, ви можете вибрати один із таких варіантів кріплення:

прошивка ниткою таке скріплення аркушів забезпечує виданню надійність і відмінну зносостійкість
клейове безшовне з’єднання аркушів у єдиний блок за допомогою клею
на скріпки варіант підходить для маленьких книг, брошур
на скоби оптимальне рішення для невеликих книг обсягом 120-240 листів.
на пружину сторінки скріплюються спеціальною пружиною (спосіб підходить для видань великого формату з невеликою кількістю сторінок)
на кільцях різновид пружинної палітурки з металевими кільцями, які протягнуті в отвори сторінок і скріплюють їх

Auto Draft

Види паперу

Папір поділено на три основні види:

checkedОфсетний — найбільш бюджетний варіант зі звичайною матовою поверхнею. Використовується найчастіше для чорно-білого друку книг з великою кількістю тексту, графіків, таблиць, без кольорових картинок.

checkedКрейдований — (глянсовий або матовий) – оптимально підходить для кольорового друку. Він покритий крейдованим шаром, який не дає фарбі всотуватися у папір і зберігає її первісний відтінок, яскравість.

checkedДизайнерський — (тонований або фактурний) – застосовується для подарункових, преміальних штучних видань. При цьому важливо зробити тестовий друк, щоб перевірити, чи не спотворює обрана фактура паперу колір.

На якість друку впливає також щільність паперу:

checked65 гр/м2 — дуже тонкий напівпрозорий аркуш. Підходить для тестового друку або дуже бюджетних видань;

checked80 гр/м2 — більш щільний папір, підходить для друку текстів, графіків, таблиць

checked90-115 гр/м2 — папір гарної якості, підходить для багатосторінкових видань з картинками

checked150 гр/м2 — забезпечує максимально високу якість ілюстрацій

books

Види корінців

Корінець у твердій обкладинки може бути прямий або закруглений – форма залежить від кількості сторінок у книзі. Також має значення, наскільки часто передбачається використовувати книгу: наприклад, підручники використовують довше і частіше, ніж видання художньої літератури, тому їх обкладинка і корінець повинні бути максимально міцними і зносостійкими.

Прямий корінець рекомендується для книг невеликого обсягу – до 300 сторінок. Книги більшого обсягу з прямим корінцем набагато менш міцні й гірше розкриваються. Тож, якщо у вашому виданні планується понад 300 сторінок, краще вибрати заокруглений корінець.

(no title)

Чому варто надрукувати книгу в друкарні Huss

Ми чудово знаємо, що таке якісний друк книг: друкарня Huss займається друком різноманітної поліграфічної продукції вже більш ніж 15 років.

Ми співпрацюємо з такими знаменитими брендами, як Vogue. Надруковані нами книги стоять у бібліотеці Марії Медічі та Бібліотеці королеви Великобританії. Наша друкарня – Член Норвезької торгової палати та офіційний Партнер Heidelberg в Україні.

Друк книг у друкарні Huss проводиться на сучасному європейському обладнанні, з використанням якісних європейських фарб. Висока якість нашої продукції підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2015.

Головна мета, яку ставить перед собою наша друкарня: надрукувати книгу кожного нашого замовника так, щоб він був задоволений результатом. Ми з однаковою увагою ставимося і до клієнтів, які хочуть видати книгу малим накладом, і до тих, хто бажає надрукувати свою книгу великою партією примірників. Наші менеджери готові відповісти на всі питання, які ви хочете задати перед виданням книги: ціна послуги, найкращий варіант оформлення, терміни, способи оплати, можливість доставки і т.д.

Ми – дуже відкрита для співпраці друкарня: роздрукувати книгу у нас можуть клієнти з України та інших країн. Спілкування із замовниками може здійснюватися українською та англійською мовами.

А ще – ми дуже старанна друкарня: друк книг та іншої поліграфічної продукції здійснюється цілодобово і без вихідних. Наше виробництво використовує понад 30 одиниць обладнання, серед якого є унікальні для України моделі.

Так ми друкуємо Книги

Надрукувати книгу малим накладом

Зазвичай, компанії і приватні клієнти-автори хочуть замовити друк книг малими тиражами. Письменники і поети ще не знають, яким попитом користуватиметься їх твір, або хочуть надрукувати книгу для себе, щоб подарувати весь тираж своїм близьким людям як сувенір. Фірми також часто замовляють друк книг малим тиражем для корпоративних цілей: подарувати співробітникам і важливим діловим партнерам, залишити на пам'ять про важливий етап в історії підприємства. Робота будь-якої друкарні влаштована таким чином: що більший тираж, то дешевша вартість одного примірника. Мінімальний тираж, із яким працюємо ми - 100 примірників. Тож, якщо вас цікавить видання книги малим тиражем, можете без вагань звернутися у наше видавництво.
--> -->
ЕТАПИ РОБОТИ
Huss

Прорахунок вартості

Huss

Обговорення умов співпраці

Huss

Перевірка макетів на придатність до друку

Huss

Виробництво

Huss

Доставка

 • - Менеджер уточнює і рекомендує оптимальні технічні характеристики продукції.
 • - Розрахунок робимо дуже швидко.
 • - Мови спілкування: українська, російська, англійська.
 • - Компанії, які нам довіряють: Bayer, Shell, OSRAM, UWC і т.д.
 • - Досвід співпраці з: Україна, Італія, Німеччина, Франція, Англія, Туреччина і т.д.
 • - Виловлюємо 99% підводних каменів.
 • - Консультуємо щодо створення оптимального тех. завдання.
 • - Контролюємо колір.
 • - Графік роботи - 24/7.
 • - 50 фахівців зі стажем в поліграфії більше 15 років.
 • - Більше 30 одиниць обладнання, деякі представлено в Україні в одиничному екземплярі.
 • - Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 5000 грн.
 • - Доставка по всій Україні.
 • - Доставляємо за межі України.

Дізнатися вартість

Пане Борисе, мені бракує слів подяки Вам особисто та всій команді Друкарні.
Ваша професійність перевищує всі очікування.
Бажаю успіху та процвітання попри всі перешкоди!
Дякую!

Дмитро Балховітін
Автор

Не боюся рекомендувати друзям та колегам.

Ольга
ACCO international

Ви завжди дивуєте результатом, таке відчуття, що ви змагаєтеся самі з собою)

Ксенія
ЛУКОЙЛ

Добрий день, Борисе!
Сама не бачила, але кажуть, що все гаразд, доставкою та вашою роботою задоволені.
Другу книгу планую передати у виробництво прямо зараз)

Наталія

Доброго ранку, Борисе. Колеги вже всі отримали і дуже задоволені друком та папером. Сподіваюся, у квітні і я зможу оцінити книжку.

Дякую Вам та Вашим колегам! Цікавих нових друкованих проектів цього року!

Олена
Книга «Вулиця, на якій я живу»

Доброго дня, Борис!
Ми дуже задоволені! Дякую дуже за співпрацю.
Будемо надалі з вами співпрацювати, ще є проекти))

Анна
vkp.ua

Є ще запитання?
Поставте їх нашому менеджеру

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.