Зразки книг

З упевненістю заявляємо, що кольорові книги в твердій і м'якій палітурці ми робимо краще за всіх в Україні. Це помітили навіть в бібліотеці Марії Медічі і в Бібліотеці королеви Великобританії.
Мінімальний тираж книг – від 100 примірників.

Розрахувати вартість тиражу

Huss
Huss
Сертифікація згідно ISO 9001:2015
Huss
До 1000 книг на добу
Huss
Вартість розраховуємо індивідуально
Huss
Друкуємо на європейському обладнанні
Huss
Європейські фарби і матеріали
Huss
Доставляємо по Україні
і за її межі

Інші приклади наших робіт

ЕТАПИ РОБОТИ
Huss

Прорахунок вартості

Huss

Обговорення умов співпраці

Huss

Перевірка макетів на придатність до друку

Huss

Виробництво

Huss

Доставка

 • - Менеджер уточнює і рекомендує оптимальні технічні характеристики продукції.
 • - Розрахунок робимо дуже швидко.
 • - Мови спілкування: українська, російська, англійська.
 • - Компанії, які нам довіряють: Bayer, Shell, OSRAM, UWC і т.д.
 • - Досвід співпраці з: Україна, Італія, Німеччина, Франція, Англія, Туреччина і т.д.
 • - Виловлюємо 99% підводних каменів.
 • - Консультуємо щодо створення оптимального тех. завдання.
 • - Контролюємо колір.
 • - Графік роботи - 24/7.
 • - 50 фахівців зі стажем в поліграфії більше 15 років.
 • - Більше 30 одиниць обладнання, деякі представлено в Україні в одиничному екземплярі.
 • - Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 5000 грн.
 • - Доставка по всій Україні.
 • - Доставляємо за межі України.

Дізнатися вартість

Пане Борисе, мені бракує слів подяки Вам особисто та всій команді Друкарні.
Ваша професійність перевищує всі очікування.
Бажаю успіху та процвітання попри всі перешкоди!
Дякую!

Дмитро Балховітін
Автор

Не боюся рекомендувати друзям та колегам.

Ольга
ACCO international

Ви завжди дивуєте результатом, таке відчуття, що ви змагаєтеся самі з собою)

Ксенія
ЛУКОЙЛ

Добрий день, Борисе!
Сама не бачила, але кажуть, що все гаразд, доставкою та вашою роботою задоволені.
Другу книгу планую передати у виробництво прямо зараз)

Наталія

Доброго ранку, Борисе. Колеги вже всі отримали і дуже задоволені друком та папером. Сподіваюся, у квітні і я зможу оцінити книжку.

Дякую Вам та Вашим колегам! Цікавих нових друкованих проектів цього року!

Олена
Книга «Вулиця, на якій я живу»

Доброго дня, Борис!
Ми дуже задоволені! Дякую дуже за співпрацю.
Будемо надалі з вами співпрацювати, ще є проекти))

Анна
vkp.ua

Є ще запитання?
Поставте їх нашому менеджеру

Зв'язатися з менеджером

Ви пишете вірші або прозу? Вам хотілося б, щоб ваші твори були красиво і представницький оформлені? Тоді вас напевно цікавить питання, скільки коштує надрукувати книгу в друкарні. Всупереч розхожій думці, це аж ніяк не таке дороге задоволення, яке, безумовно, варто витрачених на нього фінансів.

Чи варто надрукувати книгу на замовлення?

Безумовно, варто. Будь то художній твір чи наукова праця, вони «живуть» тільки коли потрапляють в руки до читача. І нехай в інтернеті існують майданчики для публікацій, там набагато складніше знайти свого вдумливого, вдячного читача.

Надрукована ж книга сама по собі надихає на читання. Вона говорить про ваших серйозні наміри в плані творчості або наукових досліджень. Вона стане воістину цінним подарунком з душею.

А ще - якщо говорити про практичну сторону питання - ви можете зробити вашу творчість невеликим і приємним бізнесом, реалізуючи надрукований тираж. Тому, розраховуючи, скільки буде коштувати друк книги в друкарні, ви можете вважати це інвестиціями в майбутнє.

Чому варто надрукувати книгу на замовлення саме у нас?

Якщо ви вирішили надрукувати книгу в палітурці в нашій друкарні, ціна на цю послугу буде включати в себе високу якість друку, оперативність та індивідуальний підхід. Видання буде надруковано на відмінній білому папері яскравими фарбами, міцно і надійно прошито. Все це буде зроблено в найкоротші терміни, адже ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, а продуктивність нашого сучасного іноземного обладнання воістину вражає.

А ще ви можете замовити у нас доставку не тільки по всій Україні, а й за її межами. Тому ціна, по якій ви можете надрукувати книгу у нас, доведеться вам до душі.

Які книги ви можете замовити у нас?

Абсолютно будь-які! Ми здійснюємо друк книг в палітурці будь-якого різновиду - твердому або м'якому. Вони можуть бути з кольоровими, чорно-білими ілюстраціями або зовсім без них. Ми однаково якісно виготовляємо шкільні підручники, художні видання, ефектні путівники для мандрівників і не менш вражаючі книги з мистецтва та багато іншого. Все обговорюється індивідуально і буде здійснено в кращому вигляді.

Друк книг на замовлення в нашій друкарні починається з докладного обговорення концепції та макетів, підбору технічних характеристик і розрахунку вартості кінцевого тиражу. Ви відразу зможете переконатися, що друк книг на замовлення для нас - справа відповідальна, до якого ми підходимо з найбільшою ретельністю.

Друк книг в твердому або м'якій палітурці проводиться на сучасному європейському обладнанні. Контроль якості здійснюється на кожному етапі, що дозволяє вчасно виявити помилки або недоліки і виправити їх до того, як друк книг на замовлення буде завершена.

Крім того, спантеличившись печаткою книг під замовлення, ви можете замовити у нас і доставку готового тиражу. По Києву ми розвозимо замовлення на власному автотранспорті, а в інші міста відправляємо продукцію будь-яким бажаним для вас перевізником. Більш того, ми працюємо не тільки з українськими клієнтами, а й співпрацюємо з іншими країнами: Росією, Францією, Німеччиною, Туреччиною і т.д. Серед наших замовників - багато відомих брендів, і ми сподіваємося, що ви ввійдете в число задоволених нашою роботою постійних клієнтів.

Як здійснюється друк книг: поліграфія та її нюанси

Здійснюючи друк книг друкарня huss пропонує своїм клієнтам найякісніші матеріали і найвищий рівень сервісу.

Перед тим, як надрукувати книгу друкарня обговорює з замовником всі нюанси: враховує побажання і пропонує оптимальні технічні характеристики. Наші співробітники мають багатий досвід роботи у пресі книг поліграфія, тому ви сміливо можете покластися на їх професіоналізм.

Макети ретельно перевіряються на технічні помилки. За бажанням клієнта можна роздрукувати кілька найважливіших фрагментів, щоб переконатися у відповідності кольору.

Коли всі підводні камені »макета виявлені, друкарня розпочинає друк книг. Вона здійснюється на сучасному європейському обладнанні, яке регулярно проходить сервісне обслуговування у нашого сертифікованого партнера - компанії Heidelberg. Тому всі друковані процеси відповідають міжнародним стандартам. Контроль якості здійснюється не тільки персоналом, а й автоматикою, тому ризик виробничого браку зведений до мінімуму.

Для друку ми використовуємо європейські високоякісні фарби і папір, які здатні передати зображення в максимальній якості. При цьому вони екологічно чисті, не мають неприємного запаху. Сторінки вашої книги, який би палітурка ви не вибрали, будуть міцно і надійно триматися в палітурці.

Тому, звернувшись в нашу друкарню, щоб надрукувати книгу, ви, безсумнівно, залишитеся задоволені результатом.

 
Докладніше...

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.