виробництво

Замкнутий виробничий цикл Huss
Дозволяє максимально контролювати якість і гарантувати мінімальні терміни виконання замовлень
Сертифікований партнер Heidelberg
Україна
/

Сертифікат партнера Heidelberg Україна. Ми регулярно проходимо сервісне обслуговування у офіційного дилера, який контроліролрует правильність усіх друкованих процесів і підтверджує їх відповідність міжнародним стандартам.

Кожен макет перевіряється на наявність технічних помилок
/

Кожен макет перед друком ретельно перевіряється на наявність технічних помилок. Для многостраничной продукції виводяться пруф в паперовому або електронним вигляді. З їх допомогою можна останній раз переконається у відсутності граматичних помилок, а так же, перевірити чи не пропали якісь елементи. На вимогу виводимо цветопробу найвідповідальніших ділянок макета. З її допомогою ми перевіряємо чи правильно були задані кольору в макеті.

ми Використовуємо папір і фарби тільки європейських виробників
/

Використовуємо папір і фарби європейських виробників. Стабільність передачі кольору, висока білизна, прогнозованою поведінку при використанні. немає неприємного запаху. Дотримуємося всіх екологічні норми.

автоматичний
контроль якості
/

Крім виконавців контроь здійснює автоматика. На кожному пристрої встановлені датчики, які контролюють той чи інший показник. Наприклад, на цьому обладнанні ми можемо проконтролювати наявність або відсутність листів у виробі. Що б не траплялися зайві або не пропадає потрібні.

Є ділянки де контролюється освітлення і запиленість, є де вологість. автоматичні датчики контролю розміру вироби. Окремо контролюється якість води, яка бере участь в допечатном і друкованому процесах. Проводимо її механічну і хімічну очистку.

безкоштовна прошивка термониткою
/

Всі каталоги ми безкоштовно прошиває термонитки, що б вони служили довго і не втрачали своїх сторінок.

Друк 240-ой
лініатурой
/

Друк 240-ой лініатурой. Робить зображення по справжньому яскравими і живими.

власний транспорт для доставки по Києву
/

У нас є власний транспорт для доставки продукції по Києву. При необхідності можемо надати вантажників. Міжміські відправки здійснюємо будь-яким зручним вам перевізником.

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зв'язатися з менеджером