Зразки каталогів

Ми, напевно, кращий виробник каталогів в Україні! Ваш каталог більше не розвалиться в руках у партнера, а зовнішній вигляд буде залишати відчуття цінної і якісної речі.

Мінімальний тираж каталогів – від 100 примірників.

Розрахувати вартість тиражу

Huss
Huss
Сертифікація згідно ISO 9001:2015
Huss
До 5000 каталогів на добу
Huss
Вартість розраховуємо індивідуально
Huss
Друкуємо на європейському обладнанні
Huss
Європейські фарби та матеріали
Huss
Доставляємо по Україні та за її межі

Інші приклади наших робіт

ЕТАПИ РОБОТИ
Huss

Прорахунок вартості

Huss

Обговорення умов співпраці

Huss

Перевірка макетів на придатність до друку

Huss

Виробництво

Huss

Доставка

 • - Менеджер уточнює і рекомендує оптимальні технічні характеристики продукції.
 • - Розрахунок робимо дуже швидко.
 • - Мови спілкування: українська, російська, англійська.
 • - Компанії, які нам довіряють: Bayer, Shell, OSRAM, UWC і т.д.
 • - Досвід співпраці з: Україна, Італія, Німеччина, Франція, Англія, Туреччина і т.д.
 • - Виловлюємо 99% підводних каменів.
 • - Консультуємо щодо створення оптимального тех. завдання.
 • - Контролюємо колір.
 • - Графік роботи - 24/7.
 • - 50 фахівців зі стажем в поліграфії більше 15 років.
 • - Більше 30 одиниць обладнання, деякі представлено в Україні в одиничному екземплярі.
 • - Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 5000 грн.
 • - Доставка по всій Україні.
 • - Доставляємо за межі України.

Дізнатися вартість

Вони контролюють замовлення від макету аж до доставки мені до офісу, коли я працюю з huss, я впевнена в кінцевому результаті.

Санія
Shell

Команда дуже відповідальна, віддавши замовлення huss, я можу розслабитися та займатися своїми справами.

Оксана
Rehau

Ми знаємо huss, як надійну та якісну друкарню.

Валерія
CASES

Завжди впевнені, що наші замовлення будуть виконані на високому професійному рівні та найголовніше – вчасно!

Катерина
Plastics

Найкраща друкарня за співвідношенням ціна/якість з тих, які я знаю.

Наталія
Ista

Добре друкують і головне – прошивають всі каталоги. Якщо листівки, чи якусь дрібницю можу заощадити та надрукувати “де простіше”, то каталоги лише у них.

Максим
Анхель Україна

Доброго дня!

Роботою друкарні я задоволений, все було виконано так як і домовлялися, підібрали якісний папір, зшивка, блок, обкладинка, все якісно, як і очікував. Сам друк теж на висоті. Друкарі мужньо терпіли мене та корегували колір по десять разів до вдалого (такого як мені хотілося) результату. Тож сам звернуся за нагодою та друзям пораджу!

Даниіл Ровенчин

Є ще запитання?
Поставте їх нашому менеджеру

Зв'язатися з менеджером

Виготовлення каталогів - один з напрямків діяльності фамільної друкарні huss. У числі задоволених нашою роботою клієнтів - відомі фірми з різних країн. На сайті є можливість детально ознайомитися з нашим портфоліо. У нас ви можете замовити виготовлення каталогу продукції або послуг вашої компанії і бути впевненими в якісному результаті.

Чому варто замовити виготовлення каталогу у нас?

Ми працюємо в області друку більше 10 років, і за цей час зуміли досягти воістину високої якості друку. Наш каталог зможе продемонструвати всю респектабельність вашої компанії, представити її вашим партнерам і клієнтам у всій пишноті. Адже якісний каталог - обличчя компанії.

Виготовлення каталогу продукції або послуг в нашій фірмі передбачає найрізноманітніші способи його оформлення. Ми втілимо найкреативніші ваші ідеї і порадимо оптимальні технічні характеристики для їх втілення. Наприклад, брошура або книжечка може бути вертикальної або горизонтальної, в твердій або м'якій обкладинці, з глянцевою або матовою папером і т.д.

Вирішивши замовити друк каталогу у нас, ви можете бути впевнені, що вона буде проведена на високоякісному папері європейськими фарбами. Вони володіють гарною передачею кольору - ваші зображення будуть виглядати саме так, як це замислювалося спочатку. Вони передадуть всю фактурність предметів і естетику зображень.

Виготовлення каталогу здійснюється на сучасному обладнанні, яке регулярно проходить сервісну перевірку. Якість процесу контролюють не тільки співробітники, але і автоматика, що зводить ризик браку до мінімуму.

Більш того, виготовлення каталогів відбувається з дотриманням усіх екологічних норм і вимог: у брошури навіть не буде специфічного неприємного запаху. Папір буде приємною на дотик, а сторінки завдяки додатковій прошивці термонитки будуть триматися по-справжньому міцно. Нехай це стане символом фортеці і надійності вашої компанії і її серйозного ставлення до справи.

Як замовити друк каталогу в нашій друкарні?

Щоб оформити замовлення на друк каталогу, ви можете зв'язатися з нами по телефону. Менеджер проконсультує вас з усіх питань, порадить оптимальні технічні характеристики і швидко прорахує вартість. Також ви можете замовити доставку готового тиражу по Україні та за її межі.

Виготовлення рекламного каталогу - процес багатоступінчастий. І на кожному з етапів якість виробництва ретельно контролюється: виявляються помилки, звіряється відповідність квітів і технічних характеристик необхідним вимогам і т. Д. Ми працюємо без перерв і вихідних, а висока продуктивність обладнання дозволяє випускати до 5 000 каталогів в добу. Вам не доведеться чекати ваш тираж довго.

Після виготовлення рекламний каталог відправляється замовнику через службу доставки. Ми працюємо з клієнтами не тільки в Україні, але і в інших країнах. Ми співпрацюємо з Росією, Францією, Англією, Туреччиною та іншими державами.

Huss - це друкарня, друк каталогу в якій проходить особливо ретельно. Замкнутий виробничий цикл передбачає максимальний контроль на кожному етапі. При цьому надрукувати каталог можна в найкоротші терміни.

Наша поліграфія: друк каталогів

Друк каталогу починається з підбору оптимальних технічних даних. В цьому ви можете покластися на наших співробітників: в нашому штаті понад 50 фахівців з досвідом роботи понад 5 років. Вони прекрасно знають, що таке поліграфія, друк каталогів і дизайн макетів. Тому вони втілять вашу задумку в кращому вигляді.

Розрахувавши технічні характеристики і вартість, наші співробітники перевірять макети на помилки. На вимогу замовника можна роздрукувати найвідповідальніші фрагменти, щоб перевірити, чи правильно задані кольору.

Завдяки обладнанню, яким володіє наша друкарня, друк каталогу здійснюється максимально швидко. 30 унікальних для України пристроїв здатні випускати до 5 000 каталогів в добу. Кожне з них оснащено автоматичними датчиками, що полегшує контроль виробництва і робить його ще більш надійним і безпомилковим.

Фарба і папір, які ми використовуємо для друку, зроблені європейськими компаніями і відрізняються екологічністю. Вони забезпечують високу якість видання і гарну передачу кольору. Яскрава фарба, приємна на дотик папір, відсутність специфічного неприємного запаху - все це допоможе вашому каталогу в повній мірі уявити переваги вашої продукції і послуг, а також сильні сторони вашої компанії партнерам і клієнтам.

Якщо ви замовите в нашій друкарні виготовлення каталогу, ціна буде вам до душі. При цьому і якість нашої роботи вас не розчарує.

Після вашого замовлення на виготовлення каталогів, ціна буде розрахована індивідуально. Наші фахівці підберуть оптимальні технічні характеристики для вашого видання, узгодять їх з вами, а також уточнять необхідність в додаткових послугах. Прикидаючи ціну на виготовлення каталогу в нашій фірмі, не забудьте, що мінімальний тираж становить 100 примірників.

Розрахунок вартості друку каталогу

Що може включати в себе остаточна ціна: друк каталогів, доставка до вашого населеного пункту, послуги вантажників (якщо мова йде про доставку в межах Києва).

Так як наша друкарня знаходиться в Києві, доставку по місту ми здійснюємо на власному транспорті. Якщо ви проживаєте в іншому місті України, ми відправимо ваш замовлення будь-яким бажаним для вас перевізником, розрахувавши ціну на друк каталогів з урахуванням цього.

Однак робити замовлення у нас можуть не тільки жителі України. Ми охоче працюємо і з іншими країнами. Ми можемо похвалитися співпрацею з компаніями з Росії, Англії, Франції, Туреччини та багатьма іншими. Ми розрахуємо ціну на виготовлення каталогів за оптимальними для вас умовами, адже нам важливо, щоб від співпраці з нами у вас залишилися приємні враження.

Ми намагаємося зробити так, щоб друк каталогу, вартість і якість його друку, оперативність і рівень сервісу залишили у вас тільки позитивні емоції!

 
 
Докладніше...

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.