ПОСЛУГИ

Huss
Сертифікація згідно ISO 9001:2015
Huss
До 5000 каталогів на добу
Huss
Вартість розраховуємо індивідуально
Huss
Друкуємо на європейському обладнанні
Huss
Європейські фарби та матеріали
Huss
Доставляємо по Україні та за її межі

Розрахувати вартість тиражу

Класична поліграфія займається виробництвом друкованої продукції: від газет, журналів і книг до рекламних брошур, етикеток і упаковок. Поліграфічні послуги друкарні Huss приносять користь як великому бізнесу, так і дрібним підприємцям, які хочуть виготовити унікальний друкований продукт.

Види поліграфічної продукції друкарні Huss

У нашій друкарні ви можете замовити друк:

Для кожного виду можна підібрати відповідний тип друку.

Якісна поліграфія допомагає за відносно короткий час донести споживачеві необхідну інформацію і поширити її тиражем будь-якого обсягу.

Друкарня Huss приймає в роботу тільки готові макети, які проходять у нас друковану, а також постдрукарського обробку. Залежно від складності замовлення виробництво може зайняти від кількох годин до кількох місяців.

Переваги друкарні Huss

Huss надає послуги поліграфії вже більше 15 років. За цей час в нашому портфоліо накопичилося безліч успішно виконаних замовлень. Ми друкуємо продукцію різного типу складності, при цьому її якість відповідає стандарту ISO 9001: 2015. А продуктивні потужності дозволяють нам випускати до 5000 каталогів на добу.

Наша друкарня має великий парк європейського обладнання та використовує в роботі якісні європейські фарби та папір для друку. З 2003 року ми успішно співпрацюємо з клієнтами з України, Швеції, Німеччини, Франції та інших країн.

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.