Дизайн поліграфії для книгарні-кав’ярні Labarre

administrator
23 April
9d0d5375012975 5c4092ca945b7

Комплексний підхід до дизайну —завжди хороше рішення для вашого бізнесу. Це допомагає виділити компанію серед конкурентів, запам’ятатися клієнтам і переконати, що у організації є почуття стилю. Зокрема, дизайн втілює ідеї та позицію, яку представляє компанія: чи вона дотримується трендів, чи орієнтована на традиції… Принцип комплексного підходу втілено у цьому прикладі оригінальної рекламної поліграфії від книгарні-кав’ярні Labarre.

Дизайн полиграфии для книжного-кофейни Labarre

В основу дизайну покладено стиль Memphis Art Movement. Це італійська група дизайну та архітектури, заснована Еттором Соттссасом у 1980 році. Представники цього руху розробляли постмодерністські меблі, тканини, кераміку, скло та металеві предмети. Дизайн інтер’єру кав’ярні також натхненний цим стилем, що ще раз підкреслює єдність усіх деталей брендингу компанії.

Дизайн полиграфии для книжного-кофейни Labarre

Дизайн полиграфии для книжного-кофейни Labarre

Також радимо взяти на замітку використання кольорів. Чотири основні брендові кольори  гармонійно поєднуються одне з одним, що дає можливість для експериментів у друці на різноманітних поверхнях: від серветок та чашок, до каталогів та блокнотів. Також у логотипі використаний патерн з ліній і кіл, які  були інтегровані в усю брендингову систему.  Клієнтам захочеться мати блокноти, що виглядають стильно та вишукано. Водночас вони будуть слугувати і ненав’язливою рекламою, яка підвищує впізнаваність бренду.

Дизайн полиграфии для книжного-кофейни Labarre

Дизайн полиграфии для книжного-кофейни Labarre

Типографія Huss спеціалізується на складноброшурованій поліграфічній продукції. Тож ми надрукуємо брендовані блокноти для вашої компанії. Експериментуйте з оформленням, використовуйте будь-які кольори. Технічні нюанси та довговічність продукції забезпечимо ми.

 

Замовити офсетний та цифровий друк в друкарні huss

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.