Масштабний проєкт артбуку

administrator
15 April
0c493a60221129 5a43472eed743

Вам подобається малювати? Чому б не зробити свій артбук, адже зараз існує безліч стилей і ваші малюнки також знайдуть прихильників. Книга, наповнена лише ілюстраціями має свої плюси: не потрібно думати над сюжетом і текстами. А якісний друк додасть глядачам тактильного задоволення від текстури паперу та майстерно відтворених кольорів. В типографії Huss є досвід роботи з каталогами для художників, тож і артбук надрукуємо професійно.

 

Знайшли для вас приклад оригінальної поліграфічної продукції, який може надихнути на експерименти. Це комплект із трьох книг, зроблений у співпраці китайського книжкового дизайнера Yu Zhuo та митця з ніком FL -ZC. Назва проекту «YOKAI BOOK», адже в основі японська міфологія, а йокай – це клас надприродних істот, що мають певну духовну чи надприродну силу. Всього ілюстратор зобразив 99 жахаючих монстрів і напротивагу їм – істот, що мають позитивні якості. А робота над проектом тривала два роки.

Масштабный проект артбука

Масштабный проект артбука

Книга №1 містить у собі похмурих істот, що підкреслив і дизайн обкладинки, виконаний у темному кольорі з химерними візерунками. Розмір книги 22х34 сантиметри і у ній 66 зображень, на яких борються 77 персонажів страхітливих монстрів.

Книга №2 менша за розміром 10х14 сантиметрів, у ній здебільшого ілюстрації з позитивними істотами, тому обкладинка біла, мінімалістична і оформлена без надлишкових деталей. У ній розміщено 91 зображення.

Остання книга у наборі найменша, проте навіть у ній є 22 персонажі з міфології. Ілюстратор не просто зображав японські легенди і традиції, але й намагався переосмислювати і доповнювати історію кожного монстра. Відтак, він розробив навіть геральдичні символи для кожного персонажа.

Масштабный проект артбука

Книги можуть утворювати трикутник завдяки розширеним розмірам обкладинки. І таким чином вони стають ніби будинком, прихистком від усіх страхітливих істот.

Масштабный проект артбука

Масштабный проект артбука

До речі, українська міфологія також багата на різних химерних створінь. Можливо, карантин – чудовий час, аби зайнятися таким масштабним проектом?

Типографія Huss надрукує ваш арт-бук чи іншу поліграфічну продукцію, а наші експерти проконсультують щодо технічних особливостей макетів та допоможуть підібрати найкращий папір, матеріали та фарби для друку.

___________________________

 

Замовити офсетний та цифровий друк в друкарні huss

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.