В Україні почався продаж нового перового дисплея Wacom One

administrator
03 February
WacomOne 3quarter View left  foldable legs pen below Art

 

Початківець з амбіціями має починати з чогось більшого, ніж найбазовіший інструмент. Тож компанія Wacom створила найдоступніший в своїй історії перовий дисплей, що надасть творчому ентузіасту головне — можливість працювати славетним цифровим пером Wacom прямо на екрані.

Київ, Україна — 29 січня 2020 р. — «Компанія Новелла», офіційний дистриб’ютор техніки Wacom в Україні та партнер Фамільної друкарні Huss, анонсує початок офіційного продажу універсальних перових дисплеїв початкового рівня Wacom One. Новинка призначена насамперед для всіх, хто лише робить перші кроки в галузі цифрової графіки, але одразу хоче отримати інструмент з найзручнішим способом взаємодії з творчими додатками — безпосередньо на поверхні екрана.

Це як його тезка-планшет — перовий дисплей One також має лише найнеобхідніше устаткування задля того, щоб усі, хто лише бажає познайомитися зі світом цифрової творчості, мав можливість обрати якісний універсальний інструмент за максимально доступною ціною.

Як і в решті пристроїв Wacom, в основі дисплея One лежить перевірена десятиріччями технологія перового уводу Wacom, що дозволяє виконувати будь-які художні роботи у цифровому форматі, малюючи, редагуючи, моделюючи та записуючи прямо на поверхні якісного РК-екрана. Комплектне перо Wacom One Pen розрізняє 4096 рівнів натиску, що дозволяє наносити на цифрове полотно як найлегші додаткові штрихи, так і щільні основні лінії. При цьому перо не потребує ані елементів живлення, ані підзаряжання — воно легке, ідеально збалансоване, зручної форми.

В Україні почався продаж нового перового дисплея Wacom One

Основні характеристики Wacom One

Вельми мініатюрний, він тим не менш надає достатньо простору для творчості в будь-яких творчих додатках, що підтримують роботу з цифровим пером. А характеристик вистачить не лише на перші кроки, а й навіть на перші комерційні проекти, які швидко окуплять витрати на Wacom One та нададуть можливість рухати свою творчу кар’єру далі.

В Україні почався продаж нового перового дисплея Wacom One

Розмір: 225×357×14,6 мм
Вага: 1 кг

Діагональ екрана: 13,3″ (33,8 см). Активна область: 294×166 мм
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920×1080 точок (Full HD)
Глибина кольору: 16,7 млн відтінків (8 бітів)
Колірна гама: 72 % NTSC (CIE1931)
Яскравість: 200 кд/м²
Контрастність: 1000:1
Технологія дисплея: AHVA

Перо: Wacom One (пасивне, бездротове)
Кнопка на пері: одна, програмована
Чутливість до натиску: 4096 рівня
Перова технологія: фірмова Wacom, на основі явища електромагнітного резонансу

Системні вимоги: Windows 7 або пізнішої версії (з повним пакетом оновлень), macOS 10.13 або пізнішої версії (з повним пакетом оновлень), доступ до Інтернету (для завантаження драйвера), порт USB-A та HDMI (стандартні).

Гарантія: 2 роки

 

В Україні почався продаж нового перового дисплея Wacom One

Сумісність Wacom One з іншими пристроями та аксесуарами

Wacom One зручно підключати до комп’ютерів Mac та Windows-систем, а також до вибраних пристроїв на базі ОС Android. До переліку останніх наразі входять такі моделі:

  • Samsung Galaxy S8 / S10+
  • Samsung Galaxy Note 8 / 9 / 10 / 10+
  • Huawei P20 Pro / P30
  • Huawei Mate 20 Pro / 30 Pro

Примітка: усі вказані пристрої Samsung поки несумісні з додатком Autodesk Sketchbook 5.1.5, а також вимагають примусового повноекранного режиму для програм Bamboo Paper та MediBang paint.

Окрім цього, новинка сумісна з декількома моделями сторонніх пер від інших виробників:

  • Staedtler Noris Digital
  • Lamy, AL-Star Black EMR
  • Mitsubishi 9800 Pencil
  • Raytrektab DG-D08IWP
  • Samsung Galaxy Note and Tab S Pen

Детально про Wacom One

В Україні почався продаж нового перового дисплея Wacom One

___________________________

 

На сайті нашої друкарні ви можете замовити виготовлення і друк блокнотів, книг або каталогів за вашими дизайнам або з вашим логотипом.

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.