У друкарні Huss світ побачив перший наклад Reporters

administrator
09 July

У друкарні Huss світ побачив перший наклад Reporters. Це журнал літературного репортажу українською мовою — друкована версія головного репортажного медіа країни.

Майже 200 сторінок журналу розповідають про те, як будували українськомовну освіту на сході України, і про те, за яких умов постав перший український правозахисний рух, про виснажливу боротьбу з коронавірусом в українських лікарнях і про постійну битву із системою за право на гідне лікування інших хвороб. А ще — про українське село, що не приймає чужинців, і про священника, котрий залишив Париж, аби скроїти маленьку громаду в Україні. Про бабу Шуру, яка вимолює прощення за вбитих у взаємному геноциді, поки дві сусідні країни чубляться, і ще багато про що інше.

Журнал Reporters

Журнал Reporters

Серед авторів номера — репортажистки Віра Курико, Світлана Ославська, Олена Лівіцька, Ольга Омельянчук та інші, а також фотографи Михайло Палінчак, Євген Малолєтка, Сергій Лойко, Данило Павлов та багато інших.

У жанрі репортажу себе також спробували письменниці та письменники: зокрема Ірена Карпа, Андрій Любка, Ірина Цілик.

Журнал Reporters

Журнал входить до екосистеми The Ukrainians Media.

Отримати примірник першого номера, а також наступні випуски можна, долучившись до Спільноти читачів і читачок, які роблять щомісячні внески на підтримку і розвиток цих медіа.

 

Хочу замовити друк  у друкарні huss

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.