Стильний дизайн блокнотів на пружині

administrator
29 April
6ac31f94421049 5e7e404aa12b5 1

Один з найбільш зручних видів блокнотів – з кріпленням на пружині. Їх легко розкрити, щоб записати ідеї, сторінки швидко вириваються без втрати цілісності блокнота, а формат може бути будь-яким: від компактних до великих. Саме тому блокноти на пружині користуються особливою популярністю у компаній, як подарунок колегам або елемент корпоративного стилю.

Стильний дизайн блокнотів на пружині

Стильний дизайн блокнотів на пружині

Для вашого натхнення ми знайшли дизайн патернів бренду Balcón з Буенос-Айреса. Ця компанія займається продажем рослин, горщиків і аксесуарів. Дизайнери врахували специфіку сфери при розробці зображень. Ви можете побачити рослинний орнамент, абстрактні форми приглушених відтінків – то, що легко знайти в природі. У той же час, окремі елементи зображень легко комбінувати між собою. Це дозволяє використовувати патерн як елемент брендингу та адаптувати його на будь-які поверхні.

Стильний дизайн блокнотів на пружині

Стильний дизайн блокнотів на пружині

Радимо при розробці власних дизайнів керуватися цими ж принципами. Якщо підсумувати роботу, яку виконали Balcón в своєму дизайні, це кілька простих етапів:

  • обдумайте тематику своєї компанії і зображення, які асоціюються з нею;
  • стилізує зображення, щоб загальна тематика збереглася, а й нейтральні абстрактні елементи теж присутні;
  • підберіть колірну гамму спокійних відтінків і з яскравими акцентами, тоді з’явиться можливість міняти кольори в залежності від ситуації;
  • експериментуйте з комбінаціями форм, кольорів і поверхонь.

Стильний дизайн блокнотів на пружині

А фінальний етап – надрукуйте ваші блокноти в друкарні Huss. Наші працівники підкажуть всі варіанти скріплення корінця, розрахують вартість тиражу, перевірять макети перед друком … І ви отримаєте якісну поліграфічну продукцію за оптимальною ціною.

 

Надрукувати блокноти в друкарні huss

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.