Оформлення обрізу сторінок

administrator
27 October
title photo 2020 10 06 13 56 09

Час від часу у блозі ми розповідаємо про дизайн обкладинок, ідеї для оформлення роздільників сторінок, різні типи паперу… Усе це допоможе вам виділитися серед інших дизайнів і створити свій неповторний, що репрезентує ваш бренд. Проте одна можливість лишалася поза увагою. А саме: оформлення обрізу сторінок!

 

Цим методом активно користувалися від початку книгодрукування. Коли кожне видання робили вручну, вони були дорогим елементом розкоші і статусу, тож майстри оформлювали їх якомога детальніше, з усіх боків. Та у наш час не потрібно бути королем, аби отримати красиве друковане видання. Типографія Huss оновила обладнання і тепер ми можемо робити унікальне фольгування обрізу сторінок.

Оформление обреза страниц

Фольгування ‒ це нанесення шару поліграфічної фольги золотистого чи срібного кольору. І саме ця деталь може зробити дизайн книги унікальним. Особливо, якщо ви плануєте надрукувати ексклюзивне подарункове видання.

Спеціалісти нашої типографії освоїли цю техніку, адже для видавництва ArtHuss ми нещодавно надрукували книгу «Загмайстер і Волш. Краса» з фольгованим обрізом. Та це не вся особливість видання, адже при згинанні в різні сторони проявляються два написи на торці (Краса = Людина, Краса = Функція), які одразу дають розуміння сенсу книги.

Оформление обреза страниц

Щоб результат був ідеальним, блок сторінок має бути зшитий і обрізаний без дефектів. Аркуші повинні бути стиснуті, це позбавить ризику потрапляння фольги між сторінками. Існують різні варіації зафарбування: ви можете фольгувати всі три сторони або лише деякі з них. До речі, цей спосіб оформлення не тільки прикрашає книгу, але й слугує захистом аркушів від пилу.

Хочете, щоб ваше видання було видно здалеку? Ця опція оформлення ідеально підійте для вас.

В нашій фамільній друкарні ви можете замовити друк книг, каталогів та блокнотів будь-якої складності

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.