Книги друкарні Huss у першій в Європі публічній бібліотеці з анімації

administrator
02 February
photo 2021 02 02 15 29 42

Друкарня Huss плідно співпрацює з видавництвом ArtHuss. Ми друкуємо книги із кольоровими та чорно-білими ілюстраціями, обираємо різні типи паперу, що підкреслять красу видань, можемо зробити тверду чи м’яку обкладинки… За роки співпраці ми вдосконалили наші процеси друку та сервісу, і продовжуємо дотримуватися високих стандартів.

 

Нещодавно ми надрукували перший том серії книг «Світова історія анімації» італійського професора Джанальберто Бендацці. Це серйозне фахове дослідження. Посібник, що буде корисним кожному, хто працює у сфері анімації або ж цікавиться цією темою.

Автор книги вирішив створити першу в Європі публічну бібліотеку, цілком присвячену кінематографу і анімації. Кілька книг видавництва, надрукованих у нашій типографії, відправилися в Італію, у місто Генуя. Джанальберто Бендацці отримав україномовний примірник своєї книги, переклад книги класика анімації Річарда Вільямса, посібник про створення анімації від Ендрю Селбі та авторське українське дослідження Нікіти Кравцова з ілюстраціями із доповненою реальністю. Усі книги містять безліч кольорових зображень та надруковані на якісному цупкому папері.

Книги друкарні Huss потрапили у першу в Європі публічну бібліотеку з анімації

Директор видавництва Костянтин Кожемяка поділився, що отримав пізній дзвінок о 22:00. Телефонував пан Бендацці, який за півгодини до дзвінка якраз отримав надіслані книги.

«Він змусив перекладача набрати мій номер, коли оглянув українські видання Селбі, Вільямса і звісно ж, власну книгу. Не зміг дочекатися ранку щоб висловити свій захват від наших видань, які за якістю верстки і поліграфії вище за оригінали, які всі в нього є в наявності», – повідомив директор ArtHuss.

Закордонні читачі чи українці, які живуть в Італії, зможуть прочитати ці книги у бібліотеці фахової літератури. Це чудова ініціатива, і типографія Huss пишається, що якість нашого друку вражає закордонних колег. Довірте нам свій тираж і ми забезпечимо результат.

Книги друкарні Huss потрапили у першу в Європі публічну бібліотеку з анімації

Надрукувати книгу в друкарні huss

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.