Як підвищити особисту ефективність

administrator
28 January
AdobeStock 175280357 600x338

Свята закінчилися і більшість повернулися до роботи. Цілком ймовірно, що після «святкових канікул» у вашому списку справ виявиться купа завдань, які потрібно виконати. Але і зробити їх якісно і, головне, оперативно. А як ви підвищуєте свою продуктивність в офісі?

 

«Цифрове перевантаження»

Сьогодні кожен офіс нашпигований технологіями. Буквально всі процеси – від отримання замовлень і презентацій компанії до заварювання кави. Але не дивлячись на всі плюси і зручності, у технологій є і зворотна сторона, яка відображається на продуктивності колег. Якщо дивитися в монітор по 7-8 годин на день, це може привести до цифрової втоми. Що, в свою чергу, ускладнює, здавалося б, прості завдання і вони займають набагато більше часу.

Нові дослідження показали, що більше половини співробітників компаній страждають від цифрової перевантаження. При цьому 62% говорять, що технології роблять їх команду розфокусованими і неефективними на зборах. «Звіт про продуктивність праці» показав також, що більшість вважають, що перевтома від екранів робить їх менш ефективними протягом дня.

Як підвищити особисту ефективність

Офісні співробітники спеціально використовують аркуші паперу, блокноти або записні книжки для підвищення своєї продуктивності. Можна говорити про необхідність балансу аналогових і цифрових сигналів в офісі для зосередженості і продуктивності спвіробітників.

 

Користуйтеся паперовими носіями

З деяких біологічних причин ми краще розуміємо і запам’ятовуємо інформацію, яку сприймаємо з надрукованого підручника. Те ж саме відбувається і в процесі ведення робочих записів на папері. При читанні з екрану, мозок прагне читати і читати, вибираючи обрані слова і фрази, щоб швидко зрозуміти суть, хоч і поверхнево. При читанні записів з аркуша паперу, ми повністю залучаємося до процесу, намагаючись зрозуміти кожне слово і вивчаючи інформацію більш глибоко. Так відбувається і з надрукованим, і з написаним від руки текстом. При цьому фізичний процес запису тексту на аркуші паперу ще більше концентрує розум на завданні. Що дозволяє активніше обміркувати його та знайти необхідне рішення швидше.

Ось чому більша половина офісних співробітників до сих пір записують свої ідеї на папері.

Как повысить личную продуктивность

П’ять кроків до високої продуктивності

Отже, як використовувати ваш блокнот або планер, щоб встигнути зробити більше?

  1. Складіть щоденний список справ.

Не починайте день з перегляду електронної пошти. Перегляд маси непрочитаних електронних листів – перший крок до цифрового перезавантаження. Замість цього почніть з запису основних пріоритетів на сьогоднішній день, щоб зосередити всю енергію на них.

 

  1. Заведіть блокнот для зустрічей

Зустрічі може зіпсувати використання смартфонів, ноутбуків і інших пристроїв. Це розсіює увагу і не дає сконцентруватися на вирішенні проблем. Так що зробіть місце в офісі для нарад, вільне від технологій, і записуйте на папері ідеї в процесі зустрічей. Так співробітники будуть більш сконцентрованими. Їх підсумки будуть краще запам’ятовуватися, а самі зустрічі стануть коротшими.

Как повысить личную продуктивность

  1. Ведіть замітки по великим проектам

На екрані неможливо побачити загальну картину великого проекту. Постійний перехід між безліччю сторінок і форм просто перевантажує мозок. І ніхто не побачить всі аспекти цілком. Замість цього запишіть кожну позначку в записну книжку, а краще – на великому аркуші паперу і закріпіть на стіні, щоб краще розібратися в проекті.

 

  1. Використовуйте класичний планер

Старий добрий надрукований планер життєво необхідний при плануванні та виконанні вашої роботи. Простий запис допоможе зберегти інформацію по кожній задачі, підвести підсумки і подумати, про те, що потрібно для вирішення.

Как повысить личную продуктивность

  1. Підготовка до презентації

Більшість готують презентації клієнтам, партнерам по бізнесу, на зустрічі або конференції в PowerPoint. Але це тільки слайд-шоу і лише півсправи. Важливе глибоке розуміння та вміння говорити, щоб донести ідею і основну думку. Нотатки та записи сильно допоможуть в цьому. Так ви згадаєте більше і презентуєте ваші ідеї ефективніше. Під рукою завжди будуть корисні підказки та запасний варіант, якщо техніка підведе в непотрібний момент. При цьому сам виступ займе менше часу. А час, як ми знаємо – гроші.

Как повысить личную продуктивность

Блокноти для записів підвищать вашу особисту ефективність та продуктивність ваших співробітників і колег. Вони стануть чудовим подарунком на свята чи з будь-якого приводу. А обкладинка і самі сторінки можуть бути з вашим логотипом і дизайном. Це підвищить лояльність до бренду і вашу впізнаваність.

___________________________

 

На сайті нашої друкарні ви можете замовити виготовлення та друк блокнотів за вашим дизайном і втілити ваші ідеї в життя.

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.