Зразки блокнотів

Ми робимо блокноти вже більше 10 років. Крім стандартних блокнотів на пружині, ми виробляємо блокноти в твердій палітурці (як молескін / moleskin) і індивідуальні щоденники з кольоровою обкладинкою і зі шкірозамінника.

За цей час стали справжніми фахівцями з блокнотів. Так що якщо вам потрібна допомога, ми із задоволенням і абсолютно безкоштовно допоможемо вам визначиться з формою і наповненням блокнота, що б він зробив ваш захід ще краще і ефективніше.

Мінімальний тираж блокнотів – від 100 примірників.

Розрахувати вартість тиражу

Huss
Huss
Сертифікація згідно ISO 9001:2015
Huss
До 3000 блокнотів на добу
Huss
Вартість розраховуємо індивідуально
Huss
Друкуємо на європейському обладнанні
Huss
Європейські фарби і матеріали
Huss
Доставляємо по Україні і за її межі

Інші приклади наших робіт

ЕТАПИ РОБОТИ
Huss

Прорахунок вартості

Huss

Обговорення умов співпраці

Huss

Перевірка макетів на придатність до друку

Huss

Виробництво

Huss

Доставка

 • - Менеджер уточнює і рекомендує оптимальні технічні характеристики продукції.
 • - Розрахунок робимо дуже швидко.
 • - Мови спілкування: українська, російська, англійська.
 • - Компанії, які нам довіряють: Bayer, Shell, OSRAM, UWC і т.д.
 • - Досвід співпраці з: Україна, Італія, Німеччина, Франція, Англія, Туреччина і т.д.
 • - Виловлюємо 99% підводних каменів.
 • - Консультуємо щодо створення оптимального тех. завдання.
 • - Контролюємо колір.
 • - Графік роботи - 24/7.
 • - 50 фахівців зі стажем в поліграфії більше 15 років.
 • - Більше 30 одиниць обладнання, деякі представлено в Україні в одиничному екземплярі.
 • - Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 5000 грн.
 • - Доставка по всій Україні.
 • - Доставляємо за межі України.

Дізнатися вартість

Я не знаю як ви це робите, але один і той же макет надрукований у вас виглядає в рази краще, ніж у когось іншого.

Альона
OSRAM

Ми працюємо разом уже понад 5 років. Це, мабуть, найкраща похвала.

Оксана
BIC Ukraine

Дуже добре, що ви так ретельно перевіряєте макети. Після вашої перевірки я щоразу впевнена у кінцевому результаті.

Юлія
IEK Ukraine

Доброго дня, Світлано

Так, це чудова пропозиція. Це замість дизайнерського паперу, вірно?

Тоді зробимо софт-тач ламінування. Ну і термопакування нам буде потрібне.

p.s. отримали сьогодні наші блокнотики. вони чудові. дякуємо за співпрацю.

Сумна Вівця
Сумна Вівця

Добрий день, Світлано. Хочу сказати вам дуже дякую за якість тиражу! Всі блокноти ідеально підрізані (без обдертих країв), чисті, добре зібрані. Якість просто супер! Шкода, що саме цей вид блокнотів з такою палітуркою не робив у вас раніше.

Максим
hiverbooks.com

Є ще запитання?
Поставте їх нашому менеджеру

Зв'язатися з менеджером

Замовити блокнот з оригінальним дизайном - чудове рішення для бізнесу. На його обкладинку можна нанести логотип вашої компанії та використовувати всередині компанії. Або ж виготовити блокноти на замовлення в якості сувенірів для клієнтів і бізнес-партнерів. Такий фірмовий блокнот замовити можна в нашій компанії.

Для чого потрібен блокнот під замовлення в сфері бізнесу?

Замовлення блокнотів з символікою бренду на обкладинці можуть стати в нагоді як для внутрішнього користування, так і на бізнес-заходах різного характеру.

 1. Перший варіант зміцнює корпоративний дух. Замовивши блокнот із зображенням вашого бренду для ваших співробітників, ви не тільки висловлюєте турботу компанії про своїх працівників, а й підвищуєте її престиж серед персоналу. Крім того, фірмові блокноти в руках ваших співробітників будуть бачити клієнти на бізнес-зустрічах, що позитивно позначиться на респектабельному іміджі вашої фірми і в їхніх очах.
 2. Дуже часто блокноти на замовлення виготовляють в якості подарунків потенційним діловим партнерам. Організовуючи конференції, ділові зустрічі, круглі столи та інші заходи, ви можете замовити блокноти з вашим брендом на обкладинці і вручити як сувенір гостям. Цей приємний і корисний презент буде періодично нагадувати про вашу фірму своєму власникові.
 3. Такоже блокноти під замовлення виготовляють в якості подарунків для різніх промо-акцій. Проводячі виставки, розіграші та інші Розважальні заходи, в якості прізів для учасников ви можете використовуват брендовані блокноти. Так ви зарекомендуєте себе среди потенційніх КЛІЄНТІВ або покупців, Аджея тепер ваш логотип на обкладінці стані ненав'язливо рекламою, яка всегда на увазі.

Каким может быть фирменный блокнот?

Занепокоєні замовленням блокнотів, ви можете вибрати абсолютно будь-який дизайн. Це можуть бути звичайні блокноти на пружині, представницькі записні книжки в твердій палітурці, вишукані щоденники з обкладинкою зі шкірозамінника. Крім того, професійні дизайнери можуть допомогти вам визначитися не лише з формою, а й з внутрішнім наповненням блокнота, щоб маркетинговий результат від такого сувеніру був максимально успішним.

Замовити блокнот зі своєю обкладинкою ви можете в нашій фамільної друкарні huss. Ми займаємося виробництвом блокнотів на замовлення вже більше 10 років.

Які творчі блокноти замовити в нашій компанії?

В першу чергу варто визначитися з форматом. Листи можуть бути скріплені пружиною-спіраллю або ж бути склеєні. Ви можете замовити блокнот з чистими листами або ж розлініяний в смужку чи клітинку. Обкладинка може бути звичайною м'якою, твердою або навіть виконаної зі шкірозамінника. Можливий і формат «молескін» з еластичною стрічкою і стрічкою-закладкою, а також формат надихаючого творчого щоденника зі стильно оформленими сторінками.

Накопичивши досвід за більш 10 років на ринку, ми можемо запропонувати вам великий вибір різних варіантів оформлення, а також дамо корисні поради щодо дизайну. Більш того, вирішивши замовити блокнот з чистими аркушами в нашій фірмі, ви можете бути впевнені, що фахівці порекомендують вам оптимальні технічні характеристики. Після чого вартість вашого замовлення буде ретельно і оперативно розрахована в індивідуальному порядку.

Ви можете не сумніватися в якості і швидкості нашої роботи. Продуктивність нашого сучасного європейського обладнання дозволяє нам випускати до 3 000 блокнотів на добу. При цьому вся продукція виробляється з надійних європейських матеріалів: це стосується і паперу, і фарб. Додатково вироби прошиваються термонитки.

Замовити творчі блокноти з доставкою

Головний наш замовник - це, в першу чергу, Україна: замовити блокноти з доставкою можна тиражем всього від 100 примірників. По Києву ми розвозимо замовлення безкоштовно на власному транспорті, доставка в інші міста або країни обговорюється індивідуально.

Однак є хороші новини для тих, хто готовий звернутися до нас, щоб замовити блокнот: Україна не обмежується наша служба доставки. Ми доставляємо ваші замовлення і за межі країни. З нами співпрацює не тільки Росія, а й Німеччина, Франція, Туреччина та інші держави. Ми легко ведемо переговори з нашими клієнтами українською, російською та англійською мовами, тому замовити блокнот зі своєю обкладинкою можуть жителі різних країн.

Чому замовити блокноти з логотипом варто саме у нас?

Ми виготовляємо блокноти з логотипом на замовлення протягом більше десятка років. У числі наших клієнтів - відомі компанії з усього світу, що працюють в самих різних областях. Ми зуміли виправдати очікування кожної з них, адже наші співробітники - справжні професіонали своєї справи, які практикують індивідуальний підхід.

Блокноти на замовлення з логотипом вашої компанії виробляються на друкарському обладнанні сертифікованого виробника Heidelberg. Всі процеси відповідають міжнародним стандартам. Сервісне обслуговування обладнання здійснюється регулярно.

Вирішивши замовити виготовлення блокнотів з логотипом, ви можете бути впевнені, що вони будуть виготовлені з високоякісного паперу, а друк буде нанесена настільки ж надійними фарбами. Всі матеріали виготовлені європейськими компаніями, вони відрізняються екологічністю, правильної та стабільної кольору, чудовою білизною і відсутністю неприємного запаху.

За тим, як друкуються блокноти з логотипом на замовлення, стежить не тільки уважний персонал, а й автоматика. Кожен пристрій обладнано датчиками, що зводить ризик браку до мінімуму. Але перш, ніж відправити блокноти на замовлення з логотипом на друк, наші співробітники найретельнішим чином перевіряють макети на помилки і відповідність квітів заданих параметрах.

Друк 240-ой лініатурой забезпечує яскравість і жвавість зображень. А додаткова прошивка термонитки допомагає блокнотів прослужити довше. В результаті ви отримаєте продукцію, яка повністю відповідатиме вашим очікуванням і вимогам.

У переліку країн, які можуть замовити блокнот, Україна, Росія та інші європейські держави. По Києву ми здійснюємо доставку замовлень на власному транспорті, також пропонуємо послуги вантажників. В інші міста продукція відправляється будь-якими перевізниками. Однак в списку країн, з якими ми співпрацюємо, не тільки Україна: замовити блокнот можуть компанії і з інших держав. Всі деталі можна обговорити з нашими колегами по телефону.

Докладніше...

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.