НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Прайс-лист для ETI Ukraine

Прайс-лист для ETI Ukraine
Прайс-лист для ETI Ukraine
Прайс-лист для ETI Ukraine
Прайс-лист для ETI Ukraine
Прайс-лист для ETI Ukraine
Прайс-лист для ETI Ukraine

Чому друковані прайс-листи актуальні для компаній?

Нещодавно надрукували прайс-лист для “ETI Ukraine”. Концерн ETI — один зі світових лідерів з виробництва електротехнічного обладнання, якість якого підтверджена численними європейськими та міжнародними сертифікатами. Представництво ETI в Україні існує з 2003-го року. За цей час накопичився широкий асортимент устаткування, який регулярно оновлюється, орієнтується на потреби ринку і склад поповнюється актуальною продукцією. Звісно, у ETI є онлайн база даних продукції. Проте друкований прайс-лист все ще актуальний для різних компаній. Чому? Він демонструє відкритість компанії.

Прайс-лист — це перелік товарів та послуг, які реалізує компанія з закріпленими цінами, що дійсні на даний момент, його можна сформувати за темами, як каталог, або ж представити усі існуючі позиції. Друкований прайс-лист дозволяє зробити відносини між компанією та замовниками більш формалізованими та прозорими. Клієнти компанії бачать, як розраховується вартість товарів, яких фактичних витрат їм очікувати, тож прайс-лист — важливий елемент чесних та надійних бізнес-процесів.

Щодо технічних нюансів, які використала друкарня Huss при виготовленні прайс-листа для ЕТІ:

  • Формат: А4 (210х297 мм) — це стандартний та найбільш універсальний формат, що може вмістити зображення і текст;
  • Обкладинка складається з 4 сторінок; блок — 128 сторінок;
  • Папір: для обкладинки ми використали цупкий 200  г/м2  крейдований матовий, аби мати додаткову міцність та захист для блоку сторінок, який був надрукований на 80 г/м2 крейдованому матовому папері, який не відблискує на сонці та приємний на дотик;
  • Друк повнокольоровий для того, щоб забезпечити якісну передачу зовнішнього вигляду продукції;
  • Скріплення: термобіндер;
  • Додаткове оздоблення: на обкладинці додали матову ламінацію, щоб підкреслити елементи дизайну.

Друкарня Huss готова до ваших проєктів будь-якої складності. Наша команда підбере найкращі варіанти, щоб втілити їх у життя. Каталоги, прайс-листи, брошури, флаєри — друкуємо у Києві, доставкою по Україні та за кордон, на якісному обладнанні Heidelberg, підбираємо європейський папір вищої категорії і прислуховуємося до ваших побажань. Тираж у надійних руках!

 

Замовити друк тиражів у друкарні Huss. Мінімальний наклад від 100 штук

___________________________

Хочете надрукувати брошури такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.