НАШЕ ПОРТФОЛИО

<Назад в портфолио

Каталог «МАЙДАН. (Р)ЕВОЛЮЦІЯ ДУХУ»

Великий повно кольоровий каталог – це калейдоскоп, в якому зібрані відверті й критичні погляди на Українську революцію 2013-14 рр., емоції без купюр і деталі, що залишились за кадром медіа. 

Презентаційний наклад цих фото подаровано світовим лідерам та діячам мистецтва, що підтримали український Майдан, а також світовим музеям та мистецьким інституціям.

Серед них: Папа Римський Франциск, англійська Королева Єлизавета II, Барак Обама, Ангела Меркель, Девід Кемерон, Арнольд Шварценеггер, Мадонна, Джордж Клуні, Анджеліна Джолі, Паоло Коельйо, Михайло Ходорковський та багато інших, чиї імена зазначено під фотографіями.

50 найкращих робіт складають основу пересувної фотовиставки “Майдан. Революція Духу”, каталог якого ви зараз дивитесь. За допомогою кольоропроби підбиралися точні відтінки та кольори і саме тому фотографії передають всі “емоцію” тих подій.

Книга призначена для широкого кола читачів.

Каталог надрукованний на якісному крейдованому папері. Таке видання приємно взяти в руки: він привабливо виглядає, свідчить про солідність і процвітанні компанії.

Виготовлення каталогів вимагає творчого підходу до оформлення, тому до того, як ви зробите замовлення на друк каталогів, обговоріть з нашими фахівцями варіанти.

Хотите напечатать каталоги такого же качества?

Связаться с менеджером

Проконсультироваться

Позвонить

Написать

Спасибо за заявку! Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Связаться с менеджером