НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталог для художника Михайла Демцю

IMG 8767
IMG 8771
IMG 8773
IMG 8774
IMG 8775
IMG 8767
IMG 8771
IMG 8773
IMG 8774
IMG 8775

Друкувати каталоги робіт митців – це завжди виклик для типографії. Необхідно ідеально передати кольори картин, обрати цупкий папір, щоб вдовольнити тонкий художній смак художника та його клієнтів. У типографії Huss багатий досвід роботи з каталогами для митців. Ми вже друкували для Анатолія Криволапа, Тиберія Сільваші, Петра Бевзи, Влади Ралко, Володимира Буднікова.

 

Сьогодні у нашому портфоліо каталог для художника Михайла Демцю. Його називають українським Сальвадором Далі, хоча стильові особливості їхніх картин різні. У його творчій практиці траплялися і підробки картин, і масштабні арт вистави з малюванням картини для банку у реальному часі, а також митець потрапив до книги “100 найвідоміших людей України”. Тож до друку каталогу підійшли ретельно і з увагою до деталей.

 

У каталогу тверда обкладинка, аби забезпечити витривалість і довгий час використання. Також необхідно було подбати, аби картини, вміщені у підбірці, міцно трималися і сторінки не випадали при розгортанні. Щоб досягти цього за умови великого об’єму каталогу, ми використали декілька типів фіксації корінця: прошивка нитками і проклейка. Підібрали папір європейського виробника, який не сильно відсвічує на світлі, аби не відволікати увагу від картин митця зайвими відблисками.

 

Ми з радістю надрукуємо та виготовимо і ваш каталог, навіть якщо це не колекція картин, а підбірка продукції для риболовлі чи спортивних товарів. Адже кожен каталог, надрукований у друкарні Huss –  як мистецтво.

 

Замовити друк та виробництво каталогів на нашому сайті

 

___________________________

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.