НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталог «A4 Ballpoint»

10
9
6
4
3
2
1
10
9
6
4
3
2
1

A4 ballpoint, 2015 – десятий, ювілейний випуск каталогу щорічної виставки «А4, кулькова ручка». Цей проект заснувала в 2006 році Карась Галерея. Ідея проекту – об’єднання елітарності мистецтва і найпростіших методів його творення. За умовами художники повинні використовувати тільки кулькову ручку і офісний папір А4. За 10 років існування проекту в ньому взяло участь понад 600 авторів, а колекція проекту налічує більш ніж 4000 малюнків і є найбільшою в світі.

Каталог надрукований офсетним друком з використанням офсетного паперу для друку європейської якості. Завдяки цьому кожен малюнок, представлений в каталозі, максимально подібний до оригіналу. Також вдалося зберегти естетику, яка властива роботам учасників конкурсу. У каталозі ви зможете побачити найменші подробиці кожної роботи, насолодитися неймовірними малюнками і винести свій власний вердикт.

Каталог A4 Ballpoint стане відмінним доповненням колекції справжніх шанувальників мистецтва і тих, хто хотів би збільшити свої знання в цій галузі.

Приїжджайте до нас в друкарню, щоб ознайомитися детальніше з цим та іншими каталогами. Ми знаходимося за адресою: м Київ, вул. Шахтарська, 5. Ви зможете переконатися в якості продукції, яку ми друкуємо. Довіряйте свої найважливіші тиражі друкарні Huss.

Ми пропонуємо вам справді якісний друк каталогів, ціна приємно вас здивує. Обирайте, зважаючи на власні потреби і вподобання. А наші менеджери допоможуть розрахувати вартість і терміни виготовлення вашого замовлення.

Надсилайте свої запити на друк на marketing@huss.com.ua або телефонуйте (044) 587-98-53.


Більше прикладів готової продукції в портфоліо друкарні.

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.