Поради як обрати блокнот та натхнення

administrator
02 June

Якісний блокнот ‒ це частина успіху. У ньому народжуються геніальні ідеї чи скетчі для майбутніх шедеврів. Саме тому важливо обрати якісний, надихаючий. Чи надрукувати його самостійно. Ми поділимося, на які аспекти варто звертати увагу при виборі блокнотів та поділимося прикладами, які були надруковані в типографії Huss.

Одні з найважливіших критеріїв, які варто враховувати:

1. Розмір

Залежить від того, для чого ви будете використовувати блокнот. Якщо будете писати ‒ оберіть розмір А5, він компактний, його зручно носити з собою і робити швидкі нотатки. Для скетчів та малюнків може підійти більший розмір А4.

2. Тип паперу

Цей вибір залежить від кількох факторів:

  • Чим ви будете писати? Для олівців та ручок підійде папір з меншою щільністю. Якщо ви плануєте малювати маркерами чи акварельними фарбами, вам потрібен папір, що може увібрати вологу і не деформуватися, тож обирайте високу щільність.
  • Чи важлива вам текстура? Для нотаток вам знадобиться папір із кремовою гладкою поверхнею. Проте для багатьох ілюстраторів текстура може бути визначальним фактором. Особливо, якщо ви плануєте малювати пастеллю, вам потрібна крупна зернистість, щоб пігмент лишився на папері.

3. Обкладинка

Якщо ви будете писати на ходу чи робити швидкі скетчі, тверда обкладинка стане додатковою поверхнею для роботи. Блокнот із тонкою м’якою обкладинкою буде зручним у поєднанні з пружиною, адже це забезпечить мобільність та можливість швидко знаходити великі об’єми інформації.

 

За багаторічну діяльність типографія Huss надрукувала різноманітні блокноти. З різним типом паперу, обкладинок, оформленням корінця… Ми підібрали для вас кілька прикладів із нашого портфоліо, що покажуть варіативність поліграфічної продукції:

1. Скетчбуки Manuscript

Це блокнот для графіки із цупким папером. Його корінець прошитий ниткою і проклеєний для надійності. Відкритий корінець не просто естетично виглядає, він забезпечує максимальну ширину відкриття сторінок. Тверда обкладинка забезпечує міцність, а резинка утримає блокнот від несподіваного розкриття у вашій сумці.

Скетчбуки Manuscript

2. Блокнот-артбук «Море»

Тверда обкладинка, цупкий кремовий папір із гладкою поверхнею роблять цей блокнот комфортним для письма та скетчів. Містить велику кількість вставок з ілюстраціями у моріській тематиці, що робить цей виріб чимось більшим, ніж класичний блокнот. Це справжній арт-бук.

Блокнот-артбук «Море»

3. Фітнес блокнот Fit log

Цей блокнот відповідає конкретній меті: фіксування спортивних результатів для збереження і примноження мотивації на тренуваннях. Ми додали закладку (ляссе), щоб навіть після сотого тренування користувачі блокнота змогли легко знайти місце, на якому зупинилися. Дизайн мінімалістичний, з тисненням на твердій обкладинці, а пружина дозволяє розгорнути блокнот.

Фітнес блокнот Fit log

4. Блокнот з прихованою пружиною для Агрорось

Лаконічна тверда обкладинка зовні і всередині покрита шкірозамінником. Щоб зайві деталі не псували зовнішній вигляд блокнота, в ньому прихована пружина. Таким чином, блокнот зручно розкривати, але при цьому нічого не відволікає увагу зовні.

Блокнот з прихованою пружиною для Агрорось

 

Виготовити блокноти в друкарні Huss

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.