НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Скетчбуки Manuscript (блокноти для графіки)

IMG 0189
IMG 0183
IMG 0184
IMG 0187
IMG 0186
IMG 0182
IMG 0180
IMG 0189
IMG 0183
IMG 0184
IMG 0187
IMG 0186
IMG 0182
IMG 0180

Навіть якщо ви не художник і не збираєтеся малювати у цьому скечбуці… Він все одно ідеально підійде для будь-яких нотаток чи запису справ. Адже блок сторінок не розкреслений, а це означає, що ви можете писати як вам зручно і почнати щодня з чистого аркуша. У ньому ідельно писати чи малювати, адже він досить цупкий і підійде як для ручок, так і фарб чи фломастерів.

 

Для того, аби скечбук прослужив довго, його корінець прошитий ниткою і проклеєний. Тверда обкладинка забезпечує міцність і завдяки ній ви можете писати навіть на ходу, стоячи і не спираючись на поверхні. Також на ній зображена репродукція картини Ван Гога, що буде надихати вас на творчість. А творити дуже зручно, адже відкритий корінець не просто естетично виглядає, він забезпечує максимальну ширину відкриття сторінок.

 

Якщо вам подобається зберігати милі дрібнички чи листівки, а можливо ви збираєте чеки чи візитки… У цьому блокноті є зручний конверт для надійного зберігання цих речей. А щоб ви точно нічого не загубили, якщо скечбук раптово відкриється, ми додали круглу резинку, яка надійно утримуватиме усе разом.

 

Можна сказати, що цей скечбук – витвір поліграфічного мистецтва. Створений, щоб зберігати ваші витвори мистецтва, хай навіть якщо це лише крапка. Хочете надрукувати свій тираж? Типографія Huss його з радістю виконає!

___________________________

 

Замовити друк та виготовлення скетчбуків на нашому сайті

Хочете надрукувати блокноти такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.