НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Блокноти-артбуки «Море»

190510 1
190510 2
190510 3
190510 4
190510 5
190510 7
190510 1
190510 2
190510 3
190510 4
190510 5
190510 7

Друк корпоративних блокнотів – потужний маркетинговий інструмент для розвитку і просування бізнесу незалежно від виду діяльності компанії, розмірів і специфіки ринку. Клієнти, співробітники і бізнес-партнери завжди оцінять якісний блокнот.

Обирайте розмітку сторінок або залиште сторінки без друку – вибір за вами. Чудовим доповненням стане розміщення логотипу компанії на обкладинці або сторінках виробу. А також окремі рекламні вставки на початку, в кінці або між сторінками блоку.

Блокноти-артбуки «Море»

Ми пропонуємо не звичайні блокноти, а справжні артбуки. Велика кількість вставок з ілюстраціями робить цей виріб чимось більш особливим, ніж блокнот в класичному стилі. Всі малюнки – на морську тематику. Звідси і назва «Море». Для надійності сторінки блоку прошиті термонитками. Це надає естетики зовнішньому вигляду і тривалості терміну використання виробу. Ваш блокнот точно не розвалиться в руках клієнта.

Хочемо відзначити, що блок поміщений в тверду обкладинку, а не м’яку обкладинку. Таке рішення відмінно підходить для подарункових варіантів. Це надає статусу і, знову ж таки, захищає виріб від швидкого зносу.

Вартість виготовлення тиражу

У друкарні Huss виконують всі етапи офсетного і цифрового друку поліграфії. Обирайте необхідний формат, тверду обкладинку або м’яку обкладинку, а також інші параметри. Вартість друку залежить від тиражу, формату виробу, виду паперу, фарб, матеріалів та інших елементів технічного завдання.

Для того, щоб дізнатися ціну на друк – замовте розрахунок на сайті або пишіть на marketing@huss.com.ua

Наші менеджери врахують ваші побажання, проконсультують і дадуть відповідь на питання щодо вартості, виробництва і доставки по Києву, Україні та за кордоном.

___________________________

У нашій друкарні ви можете замовити блокноти, не хвилюючись за результат! Все буде зроблено швидко і якісно, а наші менеджери подбають про те, щоб вся процедура пройшла якомога більш комфортно для вас!

Замовляйте офсетний і цифровий друк блокнотів в друкарні Huss.

Хочете надрукувати блокноти такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.