PANTONE оголосили колір 2022 року

administrator
10 December

Колір 2022 року – PANTONE 17-3938 Very Peri

17-3938

Запам’ятайте ці цифри, вони будуть корисні вам у 2022-му році. На жаль, це не секретний шифр від сейфу із вашою мрією, але це щось стильне і яскраве. Інститут кольору Pantone назвав колір 2022 року – PANTONE Very Peri. Тож можете сміливо називати дизайнеру вашої поліграфії цифри на початку тексту!

Very Peri – це приємний фіолетовий відтінок, який не обрали з існуючої палітри, а створили з нуля. Директорка інституту Леатріс Ейсман пояснює, що цей колір «поєднує в собі якості синього, але одночасно має фіолетово-червоний відтінок, демонструє енергійний, радісний настрій і динамічну присутність, яка заохочує сміливу творчість і образність».

PANTONE оголосили колір року 2022: Very Peri

Pantone розроблює професійні колірні стандарти і цифрові рішення для індустрії дизайну, тому постійно реагує на зміни у суспільстві, щоб пропонувати актуальні і трендові барви. У 2021-му кольорами року за версією Pantone були яскравий жовтий (Illuminating) та сірий (Ultimate Gray), які показували реакцію світу на глобальну пандемію: із сумними митями та надією на краще. У 2022 році колір Very Peri символізує глобальний духу часу та перехідний період, який ми переживаємо.

Віцепрезидентка інституту розповідає, що «Колір року відображає глобальні інновації та перетворення, що відбуваються. Оскільки суспільство продовжує усвідомлювати, що колір є важливою формою спілкування та способом виражати та впливати на ідеї та емоції, залучати та спілкуватися, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим присмаком наголошує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами».

PANTONE 17-3938 Very Peri демонструє поєднання кольорів, щоб показати взаємодію цифрового дизайну із традиційним. Тож для вашої поліграфічної продукції можете сміливо обирати незвичні форми, елементи віртуальної реальності та досліджувати нові можливості і руйнувати стереотипи. Ну а ми з радістю надрукуємо ваші дизайни якнайкраще, щоб показати усю красу Very Peri.

 

Замовити друк у нашій типографії

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.