НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталог в твердій обкладинці “Місцеві”

IMG 8558
IMG 8559
IMG 8561
IMG 8562
IMG 8563
IMG 8565
IMG 8566
IMG 8558
IMG 8559
IMG 8561
IMG 8562
IMG 8563
IMG 8565
IMG 8566

У епоху, коли будь-які фото можна переглянути в онлайні, вони збережені у пам’яті телефону чи у закутках комп’ютера… Здавалось би, навіщо їх роздруковувати? Таким чином ви надаєте матеріальності спогадам, можете легко зануритися у атмосферу приємних днів. Такі фото не загубляться, якщо комп’ютер зламається, і ви їх не втратите, коли сервер перестане існувати. До того ж, друк фотографій можна перетворити на справжнє мистецтво, що розповідає історію. Як у ось цьому каталозі «Місцеві», який надрукувала типографія Huss.

 

У цьому каталозі репродукції картин та фото з бекстейджів показують творчий шлях митця, те, що відбувалося поза творчим процесом. У верстці також є текстові елементи, які доповнюють візуальну розповідь. Таким чином «Місцеві» – це не просто каталог, це спосіб розповісти цілісну історію. Тож з нашого боку ми подбали про технічні аспекти виконання. Підібрали якісний цупкий папір. Фарба на ньому висихає швидко після друку, тому папір не деформується та зберігає форму. Також передача кольорів насичена та приближена до реальності завдяки професійному типографічному обладнанню. Аби каталог прослужив довго, зробили тверду обкладинку, а сторінки скріпили кількома способами для міцності: прошили ниткою та проклеїли.

 

Хочете зберегти ваші спогади, творчість чи розповісти візуальну історію – звертайтеся у типографію Huss. Ми реалізуємо ваші ідеї великим тиражем.

 

Надрукувати каталоги в друкарні huss

 

___________________________

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.