НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Фотоальбом “KYIV. ON AIR”

IMG 0306
IMG 0307
IMG 0308
IMG 0309
IMG 0311
IMG 0314
IMG 0315
IMG 0306
IMG 0307
IMG 0308
IMG 0309
IMG 0311
IMG 0314
IMG 0315

Як зібрати кілька років досвіду та сотню зображень в одному місці? Об’єднати їх під обкладинкою фотоальбому! KYIV. ON AIR – це масштабний проект фотографа Сергія Рістенка, який розпочав кар’єру 2001 року, відколи зацікавився плівковими кадрами. З того часу він організував кілька персональних виставок, а його роботи публікували впливові видання New York Times та The Guardian.

 

Нині Сергій Рістенко знімає міста України з дрона. У 2018 році одна з його робіт потрапила у перелік 25 найкращих фото, знятих таким способом, за версією skypixel.com. У фотокнизі KYIV. ON AIR відображено саме цей аспект творчості фотографа. Тому до друку типографія Huss поставилася надзвичайно відповідально.

 

У цьому фотоальбомі захопливі кадри поєдналися з естетичним дизайном. Адже обкладинка задає настрій перед переглядом інших фото. Монумент, що є одним із символів Києва, оточений хмарами, ранкове місто з висоти пташиного польоту… Тому щоб глядач не втратив це відчуття легкості та висоти, дизайнери не додавали текст на обкладинці. Натомість, додали суперобкладинку. Типографія Huss зробила тиснення назви книги та імені автора на прозорому цупкому матеріалі, який оберігає обкладинку від забруднень та мехінічного тертя і водночас не відволікає від споглядання фотографії.

 

Велика кількість фото зумовили чималий об’єм книги. Тож щоб вона була довговічною, ми прошили корінець нитками і додатково проклеїли, аби сторінки не розгубилися, коли глядачі будуть гортати книгу. А подивитися є на що! Фотографії мають підписи. Тож можна зіграти в гру і спробувати впізнати місця столиці. Типографія застосувала офсетний кольоровий друк, тож яскраві і насичені кольори вам забезпечені.

 

Особливості друку фотоальбому:

  • офсетний друк
  • велика кількість сторінок
  • сотні надрукованих фотографій
  • тверда обкладинка, суперобкладинка
  • тиснення на обкладинці
  • проклейка сторінок та прошивка нитками

 

Це не просто каталог робіт фотографа, це великий фотоальбом. Типографія Huss завжди готова надрукувати ваші найважливіші тиражі.

 

Замовити друк книг в нашій фамільній друкарні Huss. Залишайте заявку онлайн!

 

___________________________

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.