НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталоги Tervix

Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix
Каталоги Tervix

Компанія Tervix спеціалізується на опалювальному обладнанні, що виготовляється на заводах Германії, Швеції, Польщі та Голландії. Відтак, це – мультибрендова компанія, що здійснює гуртові продажі через дилерську мережу по всій Україні. Для того, щоб поєднати та наочно представити продукцію усіх компаній, Tervix регулярно видає каталоги: технічних характеристик, розумних рішень для дому, гід по змінним деталям чи термостатам, тощо. У випадку цієї компанії каталог — це простий та ефективний спосіб сортувати свою продукцію та презентувати клієнту саме те, що він шукає.

 

Цього року друкарня huss надрукувала каталог «Tervix 2022».

У ньому зібрана інформація про опалювальну арматуру, обладнання та автоматику, обладнання для термопаливних котлів та усе, що вам може знадобитися для опалювального сезону та більшої енергоефективності. Великий зміст зручно поділений на групи та підгрупи, щоб користувачі змогли легко знайти те, що цікавить. Структура каталогу наочна: кожна деталь, кожен елемент має зображення і детальний опис, характеристики, виміри та ціни.

Оскільки у каталозі багато ілюстрацій та ключовий синій акцент, ми надрукували каталог повнокольоровим друком. Тобто з використанням чотирьох барв (CMYK – Cyan, Magenta, Yellow, Black color), в результаті змішування яких можемо досягти дуже точного відображення усіх відтінків, які були в оригінальному макеті.

Формат каталогу:  B5 (165х235 мм), це своєрідна “золота середина” форматів, пропонує більше місця, ніж розмір A5 розмір, але не такий громіздкий, як стандартний А4. Блок містить 96 сторінок, щоб вони надійно трималися разом, для скріплення ми використали прошивку ниткою і додатково проклеїли на термобіндері.

Ці 96 сторінок надруковані на цупкому 150 г/м2 крейдованому матовому папері, відтак, сторінки не просвічуються і не відблискують під світлом, тобто розглядати зображення дуже зручно і приємно.

Дизайн обкладинки доволі простий та зрозумілий: темний фон, на якому представлені основні виробники, що є у каталозі. Для обкладинки ми використали папір 250  г/м2, він крейдований і матовий, має приємну текстуру і не відблискує. І щоб додати акцент і додатковий захист, обкладинка має матову ламінацію.

 

Якщо ваша компанія виготовляє чи продає багато продукції, каталог — чудовий спосіб усе організувати, впорядкувати і дуже зрозуміло представити вашим клієнтам. Використовуйте фірмовий стиль, щоб створити сильнішу асоціацію з брендом, додайте привабливі зображення і чіткі описи, щоб каталог став ефективним інструментом розвитку вашої компанії. І звісно ж, надсилайте свої макети, типографія huss надрукує їх якнайкраще!

 

Хочу надрукувати каталог у друкарні huss. Мінімальний наклад від 100 штук

___________________________

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.