НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталоги Favorite

IMG 0248
IMG 0242
IMG 0243
IMG 0244
IMG 0245
IMG 0246
IMG 0247
IMG 0248
IMG 0242
IMG 0243
IMG 0244
IMG 0245
IMG 0246
IMG 0247

При першому погляді на цей каталог глядач вловлює посил: впевненість, швидкість, стиль. Навіть якщо ми говоримо не про спортивні автомобілі, а про вудки і котушки. Адже завзяті рибалки цінують якісні аксесуари, з якими легко витягти рибу мрії.

 

Каталог ТМ “Favorite” для друкарні Huss став можливістю використовувати не тільки перевірені прийоми друку, але і втілити оригінальні ідеї. На обкладинці з клапаном ми використовували незвичайну текстуру. Завдяки вибірковому лакування вийшов візерунок пчолиних сот. Спостерігаючи під різними кутами, ви помітите, як він переливається на світлі, нагадуючи луску риб, що підкреслює тематику видання.

 

Ще одним візуальним акцентом став висічений логотип ТМ “Favorite”. Представницький каталог інструментів для лову риби надрукований на європейському папері Arcticpaper. Її особливість в приємній текстурі і точній передачі кольорів. А щоб каталог можна було гортати навіть серед човна в бурхливому океані, корінець прошитий ниткою і проклеєний на термобіндері. Це забезпечить довговічність і надійність виробу. Ми пишаємося тим, що наші клієнти різні, з набором власних вимог і стандартів.

 

У друкарні Huss завжди прислухаються до ваших побажань. Хочете, щоб ваші каталоги гортали навіть біля торнадо, яке наближається? Давайте зробимо це разом.

 

___________________________

Замовити друк рекламних каталогів на нашому сайті

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.