НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталоги “Ерідон” з прихованою пружиною

IMG 0393
IMG 0402
IMG 0394
IMG 0395
IMG 0396
IMG 0397
IMG 0398
IMG 0393
IMG 0402
IMG 0394
IMG 0395
IMG 0396
IMG 0397
IMG 0398

До типографії Huss звернулася аграрна компанія «Ерідон», що займається засобами захисту рослин, добривами та зернами високої якості. Щоб представити свою продукцію, вони створили каталог на 2020 рік. Оскільки асортимент різноманітний, одним із основних завдань стало упорядкувати велику кількість інформації і зробити так, щоб сторінки було легко перегортати, аби знайти те, що потрібно. Рішення: рубрикатор і пружина.

 

Щоб привабити увагу користувачів, обкладинка натякає на спеціалізацію компанії: зелений, соковитий листок. Гадаємо, він викликає асоціації, що рослини будуть такої ж високої якості після продукції «Ерідон». Щоб підкреслити текстуру і прожилки листя типографія Huss додала матову ламінацію і візерунок, нанесений вибірковим лаком. Тверда обкладинка підвищить довговічність каталогу. До того ж, сторінки надруковані на цупкому папері, щільністю 130 гр/м2. Увесь блок надійно тримається на прихованій пружині, яка водночас забезпечує широкий кут відкривання.

 

Щоб легко знайти потрібний розділ, каталог має рубрикатор. Окремий колір полегшує пошук, а роздільники надруковані на папері щільністю 350 гр/м2 з двосторонньою ламінацією. Таким чином, вони не будуть сильно згинатися і руйнуватися від частого використання.

 

Деякі сторінки каталогу містять інфографіки, схеми і таблиці. Щоб не розбивати їх на окремі аркуші, ми зберегли всю інформацію в одному місці на сторінках-вкладишах з фальцюванням. Це сторінка більшого формату, яка зручно згинається до того ж розміру, що й решта сторінок.

 

«Виростили» цей каталог від зернятка ідеї до готової продукції. З найкращими добривами: побажаннями замовників та знаннями працівників типографії. Довірте нам свої ідеї і ми втілимо їх у життя!

 

Надрукувати каталоги будь-якої складності в друкарні Huss

 

___________________________

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.