НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталог Coloratura

coloratura 1
coloratura 8
coloratura 7
coloratura 5
coloratura 6
coloratura 10
coloratura 2
coloratura 3
coloratura 4
coloratura 1
coloratura 8
coloratura 7
coloratura 5
coloratura 6
coloratura 10
coloratura 2
coloratura 3
coloratura 4

Надрукували каталог coloratura, на який не тільки дивитися приємно, але і в руках тримати – одне задоволення. Використовуючи тренди поліграфії і якісні матеріали, ми отримуємо такий результат.

 

Що зовні? Обкладинка виготовлена ​​з крафт-картону, зі стриманим дизайном, щоб не відволікати від наповнення каталогу і зображень. Суперобкладинка білого кольору додає виробу яскравий жовтий акцент (тиснення фольгою) і незвичайну текстуру (техніка конгрев, тиснення букв білого кольору). У форзаці продовжили тему крафта: він виготовлений з картону меншої щільності і це екологічно безпечний матеріал.

Що всередині? Каталог надрукований на дизайнерському папері Munken Pure, щільною і приємною на дотик, нейтрального кольору, щоб підкреслити яскравість зображень. Колір переданий бездоганно завдяки техніці друку Pantone, кожен відтінок створений за унікальною формулою. Також є вставки з кальки в блоках сторінок, щоб зменшити тертя і вберегти ілюстрації від пошкоджень

 

Особливість каталогу ‒ відкритий корінець, який візуально привертає увагу і виглядає акуратно. Сторінки проклеєні ПВА і завдяки цьому розкриваються ширше, дозволяючи розглянути ілюстрації без спотворень. А щоб каталог був довговічним, блоки сторінок надійно прошиті ниткою.

 

Зв’яжіться з нами, щоб надрукувати ваш тираж каталогів. Заповніть форму на сайті або надсилайте запит на marketing@huss.com.ua

___________________________

 

Замовити офсетний або цифровий друк рекламних каталогів в нашій поліграфії онлайн. Залишайте заявки!

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.