НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталоги Mastech

Спеціально до виставки «Зернові Технології 2015» наша типографія надрукувала каталог.

Каталог надає докладну усебічну інформацію про новітню технологію Mastech, розроблену науковцями НДІ ведучих аграрних вузів СНД та ЄС і адаптовану спеціалістами компанії «Ензим-Агро» під сучасні умови аграрного бізнесу в Україні.

Mastech ( «Мікробні аграрні системні технології») – це новітні, ефективні методи та прийоми в рослинництві, застосування яких дозволить отримувати високі врожаї при незначних фінансових витратах. Каталог містить алгоритм антикризових рішень для рослинництва на 2015 рік, що безумовно може стати в нагоді українським аграріям.

Дане видання представляє собою взірець високоякісного продукту поліграфіїї. Наша типографія забезпечила професійне виконання всіх етапів друку.

Каталог розрахований на активну і довготривалу експлуатацію, тому такі вироби ми обов’язково проклеюємо на термобіндер. Це забезпечує міцність і зносостійкість данного виду продукції.

Окрім цього, каталог надрукований на щільному європейському папері – це першооснова якісного продукту.

Для отримання чітких і яскравих зображень, ми застосовуємо лише спеціальні екологічно безпечні фарби. Кінцевий результат іноді перевершує очікування: зображення виходять дуже контрастні і насичені.

Якщо вас зацікавив такий каталог, або у вас є свої сміливі ідеї – звертайтесь, будемо втілювати їх у життя.

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зв'язатися з менеджером