НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Буклети для Good Wine

IMG 0425 1
IMG 0426 1
IMG 0427 1
IMG 0428 1
IMG 0431 1
IMG 0432 1
IMG 0433 1
IMG 0425 1
IMG 0426 1
IMG 0427 1
IMG 0428 1
IMG 0431 1
IMG 0432 1
IMG 0433 1

Професійний сомельє може відрізнити тонкі відтінки смаку і кольору вина. Це вивчають і потім вдосконалюють свої навички на практиці… А от якісну поліграфічну продукцію може визначити кожен, хто щойно взяв її до рук. Від наших клієнтів ми часто чуємо, що їхні каталоги, книги чи блокноти виглядають навіть краще, ніж в їх уяві. Тож можна сказати, що Huss – професійний постачальник естетичної насолоди. Таку, як отримали ті, хто читав буклет мережі магазинів Good Wine.

 

Цей буклет вирізняється стриманим, на перший погляд простим дизайном. Проте єдність кольорової гами, шрифтів та стилів оформлення сторінок утворюють цілісну історію, яку цікаво гортати і читати. Обкладинку та основний блок сторінок ми надрукували на дизайнерському папері Munken Pure. Виготовляє його шведська компанія Arctic Paper, тож якість і тактильні відчуття від цього паперу на високому рівні.

 

У буклеті є акцентні сторінки, оформлені суцільною заливкою кольору. Для того, щоб передати насиченість барв і забезпечити ідеальне відтворення фотографій, їх надрукували на іншому типі паперу. Це спеціальні вставки на крейдованому папері, які доповнюють основний блок сторінок. Щоб усі елементи не розпадалися, ми проклеїли сторінки блоку і додатково прошили нитками для міцності.

 

І звісно ж, особливу увагу радимо звернути на оформлення корінця. Це лаконічний і стильний акцент, у тренді сучасної поліграфічної продукції. Відкритий корінець виглядає незвично і додає враження хендмейд виробу. Проте це ніяк не впливає на надійність і довговічність буклету, блок приклеєний до обкладинки, тож конструкція тримається міцно.

 

На прикладі цього буклету радимо вам дотримуватися стриманого оформлення ваших макетів, адже це завжди виглядає доречно. Проте сміливо використовуйте незвичні елементи оформлення. Менеджери типографії Huss проконсультують вас і порадять оригінальні рішення.

 

Замовити друк рекламних каталогів та буклетів в нашій друкарні онлайн. Лишайте заявки!

Мінімальний тираж від 100 одиниць

___________________________

В нашій друкарні можливий друк буклетів максимально швидко та якісно. А менеджери подбають про те, щоб вся процедура пройшла максимально комфортно для вас!

Хочете надрукувати буклети такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.