Як зробити ефективну друковану продукцію

administrator
22 July
cleo vermij wSct4rrBPWc unsplash 1

Каталоги, буклети, брошури, листівки – згадайте, як часто ви їх знаходили в поштовій скриньці або брали на вулиці. Хоча тренди останніх кількох років схильні підносити онлайн-формат як заміну друкованої продукції … Старі-добрі каталоги або візитівки не варто скидати з рахунків з багатьох причин. Наприклад, людям у віці може бути складно розбиратися з Інтернетом і онлайн-каталогами, вони не готові сприймати інформацію на флешці чи сайті, а друкований носій більш звичний і зручний.

 

Друкована продукція допомагає клієнту легше візуалізувати ваш товар або бізнес-пропозицію. Ключові фрази, написані в каталозі або листівках запам’ятовуються і виділяють важливу інформацію. Також друковані матеріали стають «якорем», який подовжує ефект присутності. Адже клієнт може піти з офісу, але з вашим каталогом в руках, він буде пам’ятати розмову або нагадає собі переваги, які зацікавили.

Как сделать эффективную печатную продукцию?

Але як зробити вашу друковану рекламну продукцію ефективною, вирішити маркетингові задачі та збільшити продажі?

Ось кілька важливих порад:

1. Завжди думайте про користь інформації.

“Пишіть та скорочуйте”. Позбавтеся від зайвої води в тексті, розкажіть живу історію про ваш продукт, залиште тільки найважливіші та незвичайні факти. Саме такий каталог захочеться прочитати ще раз. Для посилення ефекту, можна додати інформацію про знижки або унікальні “офери” в каталог, щоб його точно зберегли.

2. Будьте оригінальними.

Друкована продукція повинна презентувати саме ваш бренд, не повторюйте чиїсь приклади, створюйте власну історію.

3. Експерементуйте з дизайном.

Адже стильну, презентабельну поліграфію викинути шкода, вона радує око і переконує клієнта у вашому уважному підході до деталей.

Как сделать эффективную печатную продукцию?

Бажаємо, щоб ваша друкована продукція завжди залишалася у клієнтів довго і була корисною. Звертайтеся до нас з макетами, наші фахівці підкажуть кращі рішення і технічні нюанси. Друкарня Huss прагне покращувати процес друку. Ми стежимо за трендами і відкриті до складних проектів, нестандартних рішень і яскравих фарб.

 

Надрукувати книги, каталоги, блокноти в друкарні Huss з доставкою по Києву та Україні

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.