Як оформити каталог із відкритим корінцем

administrator
08 October
f7e03d35779221 5703e419cba78

Каталог “Patrząc Watching An Sehen” – це результат дослідження візуальної комунікації, яке провели студенти Польсько-Японської академії інформаційних технологій і MassArt. Проект охопив три європейських міста: Варшаву, Краків і Берлін. В кінцевому підсумку студенти повинні були створити візуальне представлення своїх думок в будь-якій формі, яка їм подобається.

Как оформить каталог с открытым корешком

У каталозі представлені кращі роботи: постери, ілюстрації, інсталяції та відеоролики. Він розділений на чотири частини: цікава (і кумедна) інформація про поїздку, фотографії, зроблені під час дослідження, роботи студентів і альбоми. Керували дослідженням професор Ева Саталецка (PJAIT) і професор Ян Кубасевіч (MassArt).

Как оформить каталог с открытым корешком

Как оформить каталог с открытым корешком

Щоб безліч різних візуальних проектів добре поєднувалися між собою, загальний дизайн мінімалістичний. Основні кольори: червоний і білий. Таким чином увагу глядачів не розсіюється. Шрифтів теж приділили увагу: незвичайні накреслення літер добре запам’ятовуються. А ще радимо звернути увагу на відкритий корінець. Зшиті сторінки не виглядають недбало, навпаки, це трендове рішення. До речі, в друкарні Huss ми з легкістю виконаємо таке оформлення корінця. Дивуйте своїх читачів каталогів оригінальними рішеннями!

Как оформить каталог с открытым корешком

Как оформить каталог с открытым корешком

 

Наша друкарня здійснює виготовлення та друк каталогів будь-якої складності, форм та будь-яким тиражем. Лишайте заявки на сайті!

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.