Як обрати надійну друкарню

administrator
23 February

Що робити, коли шукаєте де надрукувати поліграфію, друкарня, з якою співпрацюєте, не виконає потрібне замовлення або підвела? При виборі друкарні великі компанії проводять тендери, звертаючи увагу переважно на ціну готових виробів. Особливо, якщо справа стосується великих тиражів (тисячі, десятки чи сотні тисяч примірників). 

Звичайно, низькі ціни – важливий пункт при виборі друкарні. Але дешево – це не означає якісно. Адже привабливі, яскраві кольори та приємна текстура паперу важливі під час друку каталогів та рекламних матеріалів. Це забезпечує клієнтам вашої компанії приємний досвід взаємодії із брендом.

 

Як обрати надійну друкарню?

1. Звертайте увагу на рекомендації. Відгуки друзів чи колег допоможуть побачити, як працює друкарня на всіх етапах роботи. І як задовольняє замовників.

2. Наступний етап: знайомство зі співробітниками та оцінка якості консультації. Сформулюйте ваш запит, напишіть на пошту або зателефонуйте. Ви зможете оцінити якість консультації та швидкість реагування.

3. Якщо комунікація задовольнила вас, заплануйте особисту зустріч. Так ви зможете переглянути зразки паперу, відвідати виробництво та розпитати менеджерів про всі деталі при особистому спілкуванні.

Як обрати надійну друкарню

Друкарня Huss не приховує виробництва, адже ми є сертифікованим партнером компанії Heidelberg Україна. Якість обладнання не підведе та допоможе зробити ваш тираж ідеальним. Також ми контролюємо весь процес друку завдяки замкнутому виробничому циклу. Це прискорює термін виготовлення поліграфії.

Але навіть при наявності якісного обладнання можуть виникнути проблеми на початкових етапах. Тому в друкарні Huss фахівці перевіряють ваш макет перед запуском у друк. Це усуває 80% можливих проблем ще до появи, економить ваш час, ресурси та нерви.

Безкоштовний аудит макету – це аналіз технічних помилок, перевірка цілісності та розташування елементів. Якісний макет – це як надійний фундамент у будинку, основа, яка забезпечить якість ваших важливих накладів.

Як обрати надійну друкарню

Дізнатися вартість друку в друкарні huss

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.