У веселки багато кольорів, користуйтеся цим

administrator
19 February
e02dfc90975467 5e25d710e3756

Сучасні тенденції до мінімалізму спонукають дизайнерів використовувати обмежену кольорову палітру в поліграфії. Звичайно, для деяких цілей це виправдано. Але іноді варто виходити із зони комфорту, використовуючи сміливі кольорові поєднання. Ваша поліграфія буде виділятися на тлі інших, привертати увагу споживачів і спонукати розглядати деталі.

Ми знайшли приклад успішного використання кольорів у книзі Age of Union. Це перша книга підприємця Дакса Дасільви, який заснував Lightspeed і галерею Never Apart. Тут зібрані роботи дев’яти сучасних художників. Яскраві кольори на картинах поєднуються з іншими і створюють цілісний візуальний досвід для глядачів.

У радуги много цветов, пользуйтесь этим

У радуги много цветов, пользуйтесь этим

Зверніть увагу на пофарбовані сторінки, книга точно не загубиться на полиці, яким боком її не став. Візуальний стиль витриманий навіть у непомітних деталях, наприклад, в написах на закладці і форзаці. А однотонна коробка, в яку вкладається весь артбук, створює цілісний типографічний ансамбль з незвичайних поєднань.

У радуги много цветов, пользуйтесь этим

У радуги много цветов, пользуйтесь этим

У радуги много цветов, пользуйтесь этим

У друкарні Huss є можливість друку Pantone, а це значить, що будь-які кольори нам під силу передати на папері. Друк та виготовлення книг, блокнотів або каталогів – ми відкриті до яскравих проектів і незвичайних дизайнів.

___________________________

Замовляйте друк книг в нашій друкарні

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.