У чому переваги друкованої книги

administrator
23 September

У чому переваги друкованої книги

З появою електронних книг, паперовим виданням віщували швидке зникнення. Але роки минають, а традиційні книги продовжують користуватися великим попитом і виготовлення книг на замовлення процвітає. Така стійка вірність друкованим екземплярам має безліч пояснень:

nit

  1. Головна причина, як не крути, полягає в естетичному задоволенні. Якщо електронні книги, загнані в рідер, стають візуально безликими, підігнаними під один шрифт, то кожне паперове видання має свою особливість. Це і обкладинка, і папір (його товщина, білизна), і шрифт, а в окремих випадках і картинки, якщо йдеться про друк книги з ілюстраціями. Навіть тактильні відчуття мають значення: величина, вага, плетіння й папір на дотик – все це має значення для справжнього поціновувача. Гарне оформлення книги буквально підштовхує до читання. Адже гарний, зручний, приємний на дотик томик так і хочеться взяти в руки, погортати і вдихнути аромат паперу та друкарської фарби. Тому виготовлення книг на замовлення передбачає величезну кількість різноманітних варіантів оформлення, адже кожен з них по-справжньому важливий.
  2. Надійність. Якщо електронний рідер зламається, вся ваша бібліотека може зникнути. А для електронного пристрою є безліч загроз: на нього можна вилити каву, його можна випустити з рук, він може зламатися через давній термін експлуатації. Паперовій книзі все це не загрожує.
  3. Комфорт для очей. Так, іноді підсвічування рідера може дуже виручити, але все одно при тривалому читанні очі втомлюються від контрасту. Паперові друковані сторінки набагато менше втомлюють очі, особливо якщо це якісна книга, надрукована на гарному папері з досить великим, чітким шрифтом.
  4. Засвоєння інформації. Згідно з дослідженнями, інформація, прочитана з паперових сторінок, засвоюється набагато краще, ніж з електронного носія.
  5. Елемент дизайну. Заставлені книгами стелажі та полиці – чудова прикраса будь-якого приміщення, будь-якої обстановки, будь-якого дизайнерського стилю.
  6. Можливість купити рідкісне, колекційне видання. Такі книги не видаються в електронних варіантах, адже тут йдеться виключно про друковані видання з ілюстраціями на крейдованому папері під красивою обкладинкою, прикрашеною різними дизайнерськими елементами.

Якщо ви любите читання і книги, бібліотека не може не викликати у вас натхнення. Тож для того, щоб отримати якнайбільше задоволення, приманити нові ідеї, не варто відмовлятися від «живих», паперових книг. Недарма одним із методів самомотивації творчих людей є друк власної книги, її фізичне втілення в життя. Вирішивши надрукувати книгу малим накладом, кожен може обрати варіанти її оформлення, зробити її саме такою, якою йому хотілося б її побачити: вибрати шрифт, папір, розмір та інші нюанси.

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.