Топ блокнотів та записних книжок для бізнесу в 2020

administrator
11 August
wallpaperflare com wallpaper

Навіть в епоху цифрових технологій блокноти не втрачають актуальності. Аналоговий формат завжди під рукою, ніколи не розрядиться, а також допомагає впорядкувати думки, мислити ясно і вільно без стресів та хвилювань. А спеціальні блокноти-планери – чудове джерело ідей і мотиватор виконання завдань.

 

Якісний блокнот прослужить довго і підвищить продуктивність та творчий потенціал. Тому при виборі звертайте увагу на блок паперу і те, як зшиті сторінки. Прошитий і проклеєний корінець сприяє довговічності і надійності продукції. Надавайте перевагу цупкому паперу, чим більш цупкий, тим блокнот зручніший для письма будь-якими матеріалами. Розгорніть блокнот, обирайте той формат, що зручніший для ваших потреб: сітка, лінії, пунктир чи пусті аркуші.

Пропонуємо вашій увазі блокноти, що були визнані одними з найкращих у 2020 році. Вони допоможуть організувати роботу і втілити ідеї в життя. Або ж ви можете надихнутися цими прикладами і надрукувати власний наклад в друкарні Huss: ми зможемо втілити усі ваші побажання.

 

1. Найкращий для довговічної служби: Campus Twin Ring Notebook

Простий дизайн, що виглядає як ваш типовий блокнот. Тільки краще. Він може прослужити достатньо довго і стати вашим універсальним помічиком. У Campus Twin Ring має товсту паперову обкладинку, яку не легко зігнути, з подвійною пружиною, що не застряє. У ньому 70 аркушів із цупкого паперу. На кожній сторінці надруковані місця для запису номеру і дати ваших заміток. А нейтральні кольори обкладинки мають варіації червоного, синього, зеленого та кольору хакі.

Топ блокнотов и записных книжек для бизнеса в 2020

 

2. Найбільш екологічний: Rocketbook Smart Reusable

Багаторазовий блокнот Rocketbook підійде тим, хто турбується про довкілля і хоче використовувати один блокнот знову і знову, зберігаючи можливість редагувати замітки. В ньому є спеціальний поліефірний папір (який на дотик ніяк не відрізняється від звичайного). Цей вид паперу ви можете поєднувати з термочутливими ручками і маркерами від FriXion чи Pilot. Також Rocketbook розробили додаток за допомогою якого можна зробити знімки заміток і автоматично відправити їх на зберігання у Google Drive, Dropbox чи Evernote. Після цього сторінку в блокноті можна витерти полотенцем і використовувати знову як нову.

Топ блокнотов и записных книжек для бизнеса в 2020

 

3. Найкращий з шкірозамінника: Lemome Thick Classic Notebook

Блокнот в твердій палітурці зі шкірозамінника – це довговічний і міцний варіант. Класичний Lemome Thick має еластичну петлю для зберігання ручки, тож письмові приналежності завджи будуть під рукою. У блокноті 180 стоірнок преміум-класу, на яких можна писати будь-якими ручками. Аркуші в лінію мають також і розділювачі для зручної організації. А конверт-кишеня стане надійним місцем для зберігання візитівок, квитанцій чи невеликих заміток.

Топ блокнотов и записных книжек для бизнеса в 2020

 

4. Універсальний: Leuchtturm1917 Medium Hardcover A5

Існує тенденція до ведення Bullet Journal – це система розумного керування вашими завданнями та впорядкування ідей. Існують різні способи створювати такий вид нотаток, але блокнот Leuchtturm1917 стане хорошим стартом для цього завдяки заголовкам та нумерації сторінок. Це 249 сторінок паперу з пунктиром, прошитим корінцем та резинкою. У комплекті з блокнотом також стікери для розмітки сторінок і наклейки для маркування різних типів задач. Можна обрати із 21-го відтінка обкладинок: від пастельних і нейтральних до яскравих та провокаційних.

Топ блокнотов и записных книжек для бизнеса в 2020

 

5. Структурований: Rhodia Meeting Book

Якщо у вас багато робочих зустрічей, цей блокнот ідеально пристосований для систематизації заміток і завдань. На кожному з 80-ти аркушів є місце для дати, заміток і списку, щоб ви змогли упорядкувати всю важливу інформацію. Rhodia використовує європейській папір щільністю 80 г/м2, який прекрасно поєднується навіть з гелевими і іншими ручками. Крім зручного поділу сторінок і відмінної якості паперу, блокнот дуже міцний. Він має якісне кільцеве кріплення, тому блокнот легко розкривати і всі аркуші тримаються міцно. Обкладинка має покриття, що захищає від атмосферних впливів, тому її нелегко пошкодити.

Топ блокнотов и записных книжек для бизнеса в 2020

 

А що цінуєте у блокнотах ви? Замовляйте свій найважливіший наклад в друкарні Huss.

 

Замовити друк блокнотів в друкарні huss

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.