Что нужно знать перед печатью книги?

administrator
05 February
1 680 05022015101912 1

Жодна книга не стає твором мистецтва сама по собі. Існує багато чинників, які можуть вплинути на подальше “життя” вашої книги. Щоб підготувати і досягти кращого результату, вам потрібно знати кілька порад, які значно спростять вам процес підготовки видання.

Отже, без подальших церемоній, ось наші поради як видати книгу:

1 – Планування книги

Це може здатися очевидним, але ці фактори дуже впливають на випуск книги. Пропуск одного з них значно затримає, а то і скасує його. Ми не говоримо про фактичне написання рукопису.

П’ять речей, про які ви повинні подумати, перед тим як видати свою книгу:

– Якого розміру вона повинна бути?

– У вас є все зображення, необхідні для того, щоб видати книгу?

– У вас є свій власний ISBN?

– Ваша книга готова або майже готова?

– Вам потрібна професійні послуги редактора?

Ці питання є, ймовірно, найбільш важливими, вони повинні бути прийняті до уваги.

Huss

2 – Отримати інформацію перш ніж почати

Ви готові почати – що далі? Візьміть кілька хвилин, щоб подумати про те, що вам потрібно, щоб розповісти людям про вашу книгу. Ви повинні підготувати цю інформацію, перш ніж надрукувати книгу у видавництві або в типографії.

– Назва

– Автор

– Дата публікації

– ISBN

– Опис (коротка інформація про вашу книги)

– Біографія автора (чим цікавий автор буде для читача)

– Ключові слова (щоб допомогти людям знайти вашу книгу)

Huss

3 – Підготовка формату

Наступне питання полягає у форматуванні: це дуже важливо, щоб надати унікальності вашої книги. Після того як ви створили свій контент, ви повинні будете прийняти рішення про розмір книги, як ви хочете щоб вона виглядала, структура сторінки, формат шрифтів і власне сам дизайн. Це важливо, тому що процес друку буде відрізняються в залежності від вашого обраного стилю. Заздалегідь попросіть вимоги до макетів від друкарні, це значно спростить і скоротить ваш час на те, щоб видати свою книгу.

4 – Переконайтеся, що у вас є зображення

 

Існує досить велика різниця між зображеннями, які представлені у вільному доступі для перегляду через Інтернет і ті, які призначені для друку, навіть цифровим методом. Якщо ваші зображення не є з «високим дозволом» ви не отримаєте хороший і якісний результат.

 

Зображення, які ви використовуєте в своїй книзі повинні бути принаймні 300 dpi (точок на дюйм).

 

Huss

5 – Стандартний розмір буде коштувати менше

У всіх друкарень є певні розміри, які вони пропонують, як стандартний розмір. Ці стандартні розміри визначаються типом виробничого обладнання, що використовується друкарнею. Проектування розміру сторінки, щоб відповідати одному із стандартних розмірів сторінок вашого видання дозволить оптимізувати виробництво своїй книзі і зберегти вартість якомога нижчою.

 

6 – М’який або твердий?

 

Будь-яка книга, яка може бути отримана з твердим покриттям, також може бути отримана у м’якій обкладинці. Тверда палітурка може запропонувати довговічність і престиж, але м’яка на сьогоднішній день є найбільш поширеним вибором для друкованих книг. На додаток до більш низьким витратам виробництва, ніж в твердій палітурці книг, книги в м’якій обкладинці пропонують більш швидкий час обороту і більше широку доступність.

 

Huss

7 – Цифра або офсет?

Для друку дуже малим тиражем, як 150 або 250 книг, цифровий друк пропонує нижчу вартість одиниці, ніж при офсетному друці. Це тому, що цифрова друкарська машина має мінімальні організаційні витрати, пов’язані з виробничою перспективою.

 

А ось офсетний друк має більш високі витрати, які не можуть бути ефективно розподілені при невеликих виробничих циклах. Однак, коли кількість замовлення збільшується, офсетний друк стає більш економічно ефективним методом виробництва. Собівартість книги зменшується, а ось кількість замовлення збільшується, доцільно розглянути оптимальний розмір для вашої конкретної ситуації.

 

Huss

Ми рекомендуємо проводити консультації з друкарнями на початку процесу, щоб обговорити ваші плани, специфікації для того щоб розуміти скільки коштує видати саме вашу книгу. Кілька хвилин, витрачених з нами на початку, може привести велику економію в кінці.

 

До речі, Фамільна друкарня huss завжди рада відповісти на всі ваші запитання. Видати книгу ціна нашої друкарні порадує вас.

Фамільна друкарня huss завжди рада прийняти замовлення на друк книг і втілити ваші ідеї в життя

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.