PUMA x REDesign: креативне використання поліграфії

administrator
03 August
30f75a85026293 5d6f78dd09029

Здавалось би, блокнот – звична річ. Проте якщо підійти до його створення креативно, він запам’ятатається аудиторії вашого бренду та підвищить лояльність. Для цього варто врахувати смаки та потреби тих, хто користується послугами вашої компанії. Цей принцип успішно реалізували бренд спортивного одягу PUMA у партнерстві з дизайнерською агенцією REDesign.

 

Завданням було розробити лімітований набір подарункових коробок для юних дівчат. Навіщо? Щоб заохотити їх займатися спортом (звісно ж, у стильному одязі від Puma). У коробці був набір яскравої канцелярії, стікери для вираження емоцій і блокнот. Рожева кольорова гама підкреслює легкий дівочий настрій, а форма коробки, що нагадує валізу, передає активний настрій і готовність рухатися у будь-який момент. Отже так дизайн блокноту вдовольняє смаки молодої аудиторії. А як щодо потреб?

PUMA x REDesign: креативное использование полиграфии

PUMA x REDesign: креативное использование полиграфии

Дизайн блокноту розроблений і надрукований так, аби стати помічником спортсменам-початківцям. У ньому є розділи для відслідковування прогресу, постановки цілей, записів настрою та замірів… Кожного разу заповнюючи блокнот користувачі бачать свої зміни та прогрес. Вони відправляються з коробкою-валізою у мандрівку до ідеального тіла. Ця позитивна мотивація закріплює приємні асоціації з брендом. Отже, користувачі стають лояльнішими, цінують Puma як компанію, що підтримує на шляху до успіху. Тож радимо брати на замітку таке використання поліграфічної продукції. Визначте, що цікавить вашу цільову аудиторію? З якими проблемами вона стикається? І запропонуйте рішення у блокноті, каталозі або коробці-сюрпризі. А типографія Huss надрукує ваш тираж максимально якісно.

Huss

PUMA x REDesign: креативное использование полиграфии

PUMA x REDesign: креативное использование полиграфии

Надрукувати блокноти в друкарні huss

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.