Презентація виробів у каталогах

administrator
17 November
8e49a924641829 563379bd6db2c

Об’ємні книги асоціюються з дитинством і можливістю розглядати яскраві картинки, що оживають. Проте ці прийоми можна сміливо використовувати і в серйозних проектах. Цей приклад поліграфії показує оригінальний спосіб презентації виробів.

 

Обкладинка виконана з натуральної шкіри, вкритої латунною пластиною з нанесенням хімікатів, які допомагають створити вінтажний вигляд.

Презентация изделий в каталоге

Фото дизайнів іграшок всередині ‒ це дослідження одного патерну, натхненного фауною. В основі загальний стиль “Steam Punk”, який помітний в деталях каталогу. У каталозі можна знайти фото стилізованої пряжки, створеної на основі механізму машини. Концептуальні дизайни сумок Royal Enfield з GPS, пляшка для води, дизайн якої натхненний поршнем. Адже поршень ‒ це те, що рухає механізми, точно так же, як вода – тіло людини.

Презентация изделий в каталоге

Презентация изделий в каталоге

Презентация изделий в каталоге - типография huss

Цей каталог виглядає цікаво завдяки представленим у ньому виробам. Та навіть візуально простий продукт можна презентувати ефектно. Зверніть увагу на схеми, розміщені поруч з готовим результатом. Це захоплює увагу глядача. Розповідайте історії, показуйте те, що відбувається за лаштунками, коли це доречно. Також не бійтеся використовувати кольорові акценти, особливо, коли фото виробів в каталозі виглядають мінімалістично.

 

Надихайтеся сміливими дизайнами і звертайтеся у типографію Huss за друком.

 

Наша друкарня здійснює виготовлення та друк каталогів будь-якої складності, форм та будь-яким тиражем. Лишайте заявки на сайті!

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.