Потріть сторінку: каталоги Oriflame

administrator
14 July
assortiment produktsii oriflame

Ми знаємо, який каталог ви тримали в руках хоч раз. Розглядали яскраві ілюстрації, відривали пробники парфумів або терли сторінку, щоб відчути аромат. Можливо, ваші друзі або родичі займалися цим. А саме – поширенням продукції Oriflame.

Компанія була заснована в 1967 році в Швеції. З самого початку асортимент продукції був обмежений: бізнес стартував з виробництва однієї лінійки засобів по догляду за шкірою. Спершу вони пропонували свою продукцію в роздрібних магазинах. Але дуже скоро сталося те, що привело компанію до успіху …

Потрите страницу: каталоги Oriflame

У 1970 році вийшов перший каталог Oriflame. І компанія почала реалізовувати підхід прямих продажів. Коли товари продавали різні люди, серед колег, друзів, родичів … І при цьому отримували приємні бонуси від компанії і заробляли гроші. Каталог при цьому став майданчиком для демонстрації усього розмаїття товарів.

Він легкий, компактний, яскравий … Його легко показати безлічі потенційних клієнтів. І саме його можна було розглядати знову і знову, обводячи бажаний продукт. Це був новий підхід, компанія ризикувала, був страх не знайти потрібну кількість продавців … Але “сарафанне радіо” спрацювало відмінно і вже в 1972 році компанія покинула межі Швеції і вийшла на міжнародний ринок. Офіс головного правління відкрився в Брюсселі.

Потрите страницу: каталоги Oriflame

Потрите страницу: каталоги Oriflame

Потрите страницу: каталоги Oriflame

Зараз асортимент компанії налічує більше 1000 найменувань. У них є виробництва в 5 країнах світу і 2 дослідних центри. І вони все ще використовують каталоги! Що підтверджує актуальність цього способу просування. Правда, в порівнянні з тиражем самого першого каталогу, сучасні масштаби вражають. Каталоги та інша друкована продукція виходять накладом 100 мільйонів екземплярів на 35 мовах!

У компанії є власне дизайнерське агентство, яке відповідає за зовнішній вигляд каталогів. Але крім цього, рекламні кампанії бренду підтримують концепцію зручності каталогів. Це те, що завжди під рукою. Це радість від перегортання сторінок. Це каталог.

Потрите страницу: каталоги Oriflame

Наша друкарня здійснює виготовлення та друк каталогів будь-якої складності, форм та будь-яким тиражем. Лишайте заявки на сайті!

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.