НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Трикутна книга

IMG 9873
IMG 9872
IMG 9870
IMG 9867
IMG 9866
IMG 9873
IMG 9872
IMG 9870
IMG 9867
IMG 9866

Друкарня Huss друкує книги більше 15 років. Ми постійно експериментуємо і не боїмося замовлень в будь-якому виконанні. Ось результат одного з таких «експериментів» у виготовленні поліграфії. Це вкрай незвичайна і дивовижна книга.

Трикутна книга

Це результат роботи трьох авторів І. Гусєва, П. Гранека, Е. Деменок. Цю книгу написали люди різних професій: художник, фінансист і конспіролог. А загальна у них любов до абсурду.

На сторінках книги ви знайдете трохи футуризму, сюрреалізму і дадаїзму.

За словами авторів, в Одесі в XX столітті була виявлена ​​стародавня військова трикутка. До неї додавалися записки такого змісту:

Перша. У майбутньому в Україні трьома людьми буде видана легендарна «Трикутна книга». Той, хто її прочитає пізнає … (Далі нерозбірливо).

Наступна названа як «Туплєніе».

Остання починається з епіграфа і своєї назви не має.

Про все це і піде розповідь в найкращій «Трикутній книзі» …

 

Ціни на виготовлення і друк книг

Є питання? – Зв’яжіться з нами. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання по вартості друку та виробництва. Надсилайте запит на marketing@huss.com.ua, залишайте заявку на сайті або зателефонуйте нам.

___________________________

Виготовлення, розробка, дизайн, ось чим займається наша друкарня роздрукувати книгу на вищому рівні. Вибирайте послугу виходячи їх ваших потреб і переваг. А наші менеджери допоможуть розрахувати вартість і терміни виготовлення вашого замовлення.

Замовити друк книг в нашій фамільної друкарні

Хочете надрукувати книги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.