НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Путівник по Києву “Kyiv by locals”

IMG 8306
IMG 8302
IMG 8303
IMG 8305
IMG 8301
IMG 8300
IMG 8299
IMG 8306
IMG 8302
IMG 8303
IMG 8305
IMG 8301
IMG 8300
IMG 8299

Ви вперше у Києві? Давно живете в столиці і хотіли б більше дізнатися про неї? Тоді ця книга для вас.

У друкарні Huss надрукували сучасний кишеньковий путівник по Києву “Kyiv by locals“.

Куди сходити, де поїсти і де провести вечір в компанії друзів або з другою половинкою? Все це ви дізнаєтеся з книги, яка зараз перед вами. Ми переконані, що ви дізнаєтеся багато нового про улюблені локації Києва, а також відкриєте нові цікаві місця.

Одразу помітна відсутність складних академічних термінів, і дуже, дуже, дуже захоплюючі ілюстрації та фотографії локацій міста. Все це в найкращих європейських традиціях, написано і надруковано англійською мовою. Для зручності книга поділена на відповідні розділи за тематиками. Велика кількість кафе, ресторанів, готелів, спортивних майданчиків, музеїв та інших закладів – все це зібрано в цій дивовижній кишенькової книзі. Описи локацій супроводжують відгуки, історії та рекомендації експертів у відповідній сфері. А серія захоплюючих фактів про киян і порад для гостей столиці додають шарму книзі-путівнику «Kyiv by locals».

З такою книгою ви точно не заблукаєте і зможете відкрити для себе приголомшливе місто Київ по-новому. Цю книгу надрукували для того, щоб її прочитали не тільки туристи, а й мешканці столиці.


Роздрукувати книгу в друкарні ви зможете максимально швидко і якісно. А наші менеджери подбають про те, щоб вся процедура пройшла якомога більш комфортно для вас!

Замовляйте виробництво поліграфії в друкарні Huss за номером (044) 587-98-53, залишайте заявки на сайті або пишіть на marketing@huss.com.ua.

Зразки продукції доступні в портфоліо друкарні Huss.

Хочете надрукувати книги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.