НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталоги Budmonster

katalogi budmonster 5
katalogi budmonster 4
katalogi budmonster 3
katalogi budmonster 2
katalogi budmonster 1
katalogi budmonster 5
katalogi budmonster 4
katalogi budmonster 3
katalogi budmonster 2
katalogi budmonster 1

Друк каталогів

У друкарні Huss ви можете швидко і якісно надрукувати каталоги будь-якої складності, формату та тиражу.

До ваших послуг великий парк обладнання, досвід, кваліфікація кожного співробітника і репутація, накопичені за понад 15 років виготовлення поліграфії. Продукція нашого виробництва сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO. Це підтверджує якість послуг і сервісу друкарні huss краще за гучні слова.

Каталоги компанії Budmonster

Не секрет, що каталог продукції та послуг – це обличчя компанії. Якісна поліграфія допоможе створити приємне враження від вашого бізнесу. Однак вона може мати й зворотній ефект. Тому важливо приділяти увагу всім деталям: від дизайну і макета, до фарб і матеріалів для друку.

Дивуйте клієнтів і бізнес-партнерів цікавими техніками виготовлення. Відмінний вибір – висікання рубрик сторінок каталогу, як на прикладі компанії Budmonster.

Рубрикатор не тільки спростить користування каталогом, а й стане справжньою родзинкою, додасть статусу і стилю зовнішньому вигляду.

Крім того, можна використати такі техніки, як нанесення захисного лаку, кріплення сторінок блоку на скобу, скріпки, клей, пружину, кільця і т.д., різні види тиснення і лаку, а також багато інших.

Всі ці процеси роблять в друкарні Huss. Пишіть нам.

Як довідатися про ціни на друк?

Ціна виготовлення залежить від багатьох факторів: тиражу, формату виробу, кількості сторінок, фарб і матеріалів. Зв’яжіться з менеджером, щоб дізнатися вартість друку вашої поліграфії. Залиште заявку на сайті або за телефоном (044) 587-98-53.


У нашій друкарні можливий друк каталогів на замовлення: швидко і якісно. А наші менеджери подбають про те, щоб вся процедура пройшла якомога більш комфортно для вас!

Замовляйте офсетний і цифровий друк каталогів за вашими макетами у друкарні Huss

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.