НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталоги Bosch

Каталоги Bosch
Каталоги Bosch
Каталоги Bosch
Каталоги Bosch
Каталоги Bosch
Каталоги Bosch
Каталоги Bosch
Каталоги Bosch

Існує багато різновидів каталогів. Деякі орієнтовані на візуальну презентацію продуктів, а щоб уточнити додаткову інформацію, потрібно звертатися до працівників компаній. Деякі навпаки, наповнені текстом через що страждає візуальна привабливість продукції. Тому радимо дотримуватися золотої середини. Балансу тексту і зображень. У нашому портфоліо є каталог «Професійний інструмент і обладнання для автосервісу» для Bosch. І це приклад якісного інформаційного продукту.

 

Невеликий обсяг каталогу – не означає, що процес друку легкий. Ми в типографії Huss викладаємось на максимум при роботі над будь-яким тиражом. Формат цього каталогу А4, він дозволяє розглянути усі зображення і зручно прочитати текст не великого масштабу. Папір використали глянцевий, він дозволяє домогтися яскравих кольорів при друці. Сторінки скріплені на скоби, що забезпечує відкривання каталогу на максимальний діапазон без втрати міцності.

 

Ми цінуємо наших клієнтів і відповідально ставимося до ваших тиражів. Не залежно від того чи це приватні замовлення чи друк каталогів для великих галузевих компаній… Звертайтеся до нас з будь-яким запитом і наші менеджери підкажуть максимально вигідні умови друку.

 

Надрукувати каталоги в друкарні huss

 

___________________________

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зв'язатися з менеджером