НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Каталог опалювального обладнання для компанії BOSCH

IMG 8294
IMG 8295
IMG 8296
IMG 8297
IMG 8298
IMG 8294
IMG 8295
IMG 8296
IMG 8297
IMG 8298

Каталог опалювального обладнання для компанії BOSCH – це приклад грамотного інформаційного підходу до презентації продукції. У каталозі є зображення, щоб читач легше сприймав великий обсяг тексту. Фотографії щасливих людей задають позитивний тон інформації, а графіки і схеми дозволяють легше її візуалізувати.

 

Із особливостей варто відзначити зручний формат каталогу, який легко поміститися в сумці, якщо споживачі захочуть ознайомиться з ним пізніше. Сторінки щільно прошиті ниткою для довговічності продукції. Перевага цієї прошивки в тому, що сторінки розкриваються широко, отже весь текст буде зручно прочитати.

 

При друці багатосторінкових каталогів ми в друкарні Huss радимо робити «Зміст» на першій сторінці, а також додавати рубрикатор, можливо з висічками. Це все спростить пошук потрібної інформації для ваших клієнтів. І сформує імідж компанії, яка піклується про зручність споживачів. У цьому каталозі BOSCH ви можете побачити, як використання рубрик візуально відокремлює блоки інформації. Відтак, потрібний розділ знайти набагато легше.

 

Хочете замовити каталог? Друкарня Huss готова взятися за ваш тираж. Підберемо найкращий папір, правильний формат і зробимо для вас висічку рубрик.

 

Надрукувати каталоги в друкарні huss

 

___________________________

Хочете надрукувати каталоги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.