Друк календарів

administrator
27 October
1 617 15082014221821 1

Друк календарів – одне з типових завдань, які ставлять перед друкарнею. Багато компаній замовляють друк календарів, щоб зробити новорічний подарунок співробітникам та партнерам. Замовляючи виготовлення календарів, компанія очікує отримати якісний продукт, який зможе виконувати утилітарні функції та сприяти поліпшенню іміджу компанії.

Однак не кожен календар удостоюється такої честі. У жвавому світі сучасного бізнесу майже кожна компанія замовляє друк календарів, а місце на стінах і столах співробітників та партнерів не нескінченне, тому безліч календарів залишаються непотрібними.

Уникнути забуття, і витратити сили та гроші на щось чинне можна, якщо у друку календарів використовувати нестандартні рішення. Наприклад, компанія Krrish замовила календарі у вигляді набору з чотирьох хмарочосів, які ставилися на стіл. Календарі були зроблені з листів картону, перфорованого таким чином, щоб скластися на зразок будівлі. У результаті вийшов чудовий сувенір, який знайшов місце на багатьох столах важливих партнерів компанії, потенційних і діючих клієнтів, а також представників влади.

Індійська девелоперська компанія Krrish існує з 2004 року і працює у сфері створення будівель від економного до преміального рівнів. На рахунку компанії 4 завершених та 8 поточних проектів у місті Насік на заході Індії.

Фамільна друкарня huss допоможе виконати ваші найсміливіші ідеї, пов’язані з друком.

 

У нашій фамільній друкарні ви можете замовити друк блокнотів, книг або каталогів будь-якої складності.

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.