Незвична ідея для обкладинки книги

administrator
29 January
Screenshot 1

Книгу судять за обкладинкою. Звісно, зміст теж важливий, проте саме обкладинка допомагає привернути увагу читача, мотивує придбати блокнот чи показує сенс каталогів. Дизайнерська студія Grupo Berro видала книгу з оригінальною обкладинкою, з повторюваними патернами кіл і яскравими кольорами.

Незвична ідея для обкладинки книги

«Ця книга – своєрідний акт великодушності від повідного спеціаліста з дизайну і стратегії Гонсало Берро, який розкриває нюанси своєї роботи. В основі лежить метод проектування, який не передбачає плагіату, а є результатом консолідованого процесу і досвіду роботи зі світовими брендами», – розповідає Фернандо Зербоні, консультант и професор бізнесу в Університеті Сан-Андрес.

Мета книги: показати істинну цінність дизайну в побудові брендів. І за допомогою реальних прикладів проілюструвати, як вони пов’язані. Гонсало Берро переконаний: «Дизайн і брендинг – дуже важливий ресурс для брендів. На жаль, цей ресурс вважають нематеріальним, а його ефективність навіть недооцінюють».

Незвична ідея для обкладинки книги

Незвична ідея для обкладинки книги

І звісно ж. книга про дизайн виглядає ефектно і привертає увагу читачів, що також підкріплює тезу про те, що дизайн не варто недооцінювати. Видання «Дизайнерський метод» складається із кількох частин.

У першій частині детально описана методологія роботи Grupo Berro. Другий розділ – практичний, проілюстрований реальними прикладами брендингу, які створило це креативне бюро. У завершальному розділі є відгуки клієнтів, галерей та різних проєктів.

Незвична ідея для обкладинки книги

Незвична ідея для обкладинки книги

Обкладинка яскравого жовтого кольору, який інститут кольору Pantone визначили як колір 2021 року, оригінально оформили за допомогою додаткової обкладинки з перфорацією. Друкарня Huss теж може зробити для вас таку деталь і втілити в життя багато ваших ідей.

Зверніть увагу на оформлення розворотів: воно мінімалістичне, немає візуального шуму і зайвих деталей. Зображення сміливі, великі, доповнені крупними шрифтами. Ритмічна оповідь досягається завдяки використанню кольорів. Не здивовані, що книга про дизайн майстерно оформлена.

Незвична ідея для обкладинки книги

Надихайтеся прикладом найкращих у своїй справі і довірте свій тираж нам. Друкарня Huss орієнтована на результат, щоб втілити в життя ваші макети.

 

Замовити друк книг легко і комфортно

Мінімальний наклад – 100 примірників

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.