Неймовірні відео про магію процесу друку

administrator
28 November
title 1

Друк – прекрасний процес, наповнений традиціями, які зберігаються кілька століть поспіль. Але в наші дні комп’ютери та цифровий друк складають конкуренцію класичним методам друку. Найчастіше це пов’язано з вартістю виробництва, особливо у випадку з малими тиражами.

Звісна річ, інновації – це двигун прогресу, особливо в руках досвідченого дизайнера. За допомогою графічних редакторів умілий дизайнер створює колосальні макети для друку поліграфії. Але результат на екрані та на готовій поліграфічній продукції може відрізнятися від очікувань, які були під час створення макета.

Є магія процесу друку. І вона має бути збережена. Для цього людям, які займаються розробкою макетів та ідеями для поліграфії, потрібно відчути кожен етап друку поліграфії. Подані нижче відео допоможуть вам розкрити цю магію.

Upside Down, Left To Right: A Letterpress Film

Це коротке відео зняте Полом Кольєром в одній із старовинних британських друкарень, яка розташована в Плимутському університеті.

Letterpress

Відео дуже побіжно і з вражаючою графікою описує процес друку, демонструючи глядачеві багато етапів виробництва.

Ink & Paper

Ролик розповідає історію зниження популярності старовинних традицій друку, або магії цього процесу, про яку неодноразово згадувалося вище. Очевидно, що традиційний друк для графічних дизайнерів є чимось на зразок вінілу для сучасних музичних виконавців.

Reverting to Type

Це короткометражний фільм, в якому описується підготовка до шоу Reverting to Type, кураторами якого є Грем Біньєл і Річард Ардаг. Шоу показали у Лондоні. Відвідувачі побачили роботу понад 20 старовинних друкарських верстатів із різних куточків Землі.

Trip Print Press

У цьому відео демонструється, як одна зі студій модернізувала традиційний друк, не втративши при цьому магії цього процесу.

Jack Daniel’s Does Letterpress

Попри те, що фільм спонсорується компанією Джек Деніелс, це класичний погляд на сучасну друкарню із класичними друкарськими машинами. Тут показують покроковий екскурс створення поліграфії, яке супроводжується музикою на банджо.

Erase

Erase – це короткий огляд створення та розробки дизайну поліграфії в Університеті мистецтв у Лондоні.

Linotype: The Film

Фільм про друкарську машину, яку Томас Еддісон назвав «Восьмим дивом світу» за те, що вона здійснила революцію у світі друку та суспільстві.

Звичайно, дизайнери повинні покращувати майстерність створення макетів. Але для того, щоб макети, а головне, поліграфія виходили набагато кращими, потрібно відчути магію процесу друку, яка виникає на шляху від макета до готового продукту. Для цього частіше відвідуйте виробництво на друкарнях, спілкуйтеся з майстрами, беріть на озброєння поради та досвід поліграфістів.


Більше статей зі сфери маркетингу, дизайну та поліграфії читайте тут.

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.