Найпопулярніші типи друкованих календарів

administrator
23 September
calendar 6 1

Календар — один із найбільш універсальних і корисних видів поліграфічної продукції, яку використовують компанії. Календарі можна розміщувати на звороті візиток, тоді люди будуть схильні зберігати їх. Вони слугують елементом брендингу чи можуть стати офіційною продукцією з символікою компанії, яку можна подарувати співробітникам чи користувачам. 

Типографія Huss друкує календарі більш ніж 20 років. І з впевненістю можемо сказати, що поки існує час і плани на майбутнє, доти й будуть актуальні календарі. Кожен тираж індивідуальний: ви можете обирати дизайн з котиками, мінімалістичне оформлення чи роздрукувати власні фото біля назв місяців. До того ж, ви можете оформити ваш тираж у різних форматах.

Популярные типы напечатанных календарей: настольные

Пропонуємо вашій увазі найпопулярніші види календарів:

  • перекидні настінні календарі
  • квартальні
  • настільні, або календарі-будиночки

Перекидні настінні календарі:

При друці таких календарів варто звертати особливу увагу на дизайн, адже їх популярний формат — А2, а отже вони займатимуть почесне місце на стіні. Також варто обирати для друку якісні зображення та календарну сітку, щоб вони виглядали чітко у великому форматі.

Сторінки скріплюються пружиною, аби зручно перегорнути новий місяць або вирвати аркуш без втрати цілісності календаря. А на стіну календар кріплять за допомогою спеціальної планки, що називається рігель. Найпопулярніші кольори пружини та рігелю — це чорний, білий та срібний, проте ви можете обрати кольорові варіанти. 

Обкладинку та сторінки друкують на цупкому папері щільністю 200-300 гр/м2, щоб календар тримав форму. А друкувати місяці та календарну сітку можна на одній стороні паперу або ж виконати двосторонній друк. Відповідно до цього вибору календар матиме 6 або 12 сторінок.

Популярные типы напечатанных календарей
Квартальні календарі:

Це різновид настінного календаря, проте на сторінці розміщений не один місяць, а кілька (зазвичай 3 або 5). Таке розділення на квартали дуже зручне для робочих проєктів. Тому ці календарі популярні серед корпоративних замовлень для офісів.

Блоки календарних сіток, як і їх сторінки, кріпляться між собою пружинами. А от кріплення на стіну можна оформити у кількох варіантах: люверси (piccolo), або на планку з крюком. Щоб користувачі календаря завжди легко знаходили актуальну дату, до календаря кріпиться віконце-бігунок, його можна пересувати і воно залишається навіть після відривання сторінок. 

Блоки з датами друкують на папері щільністю 80-115 гр/м2, але закріпити їх треба на надійній основі (зазвичай це картон 300 гр/м2). Проте також для основи можна обрати друк на папері, який потім приклеять (каширують) до палітурного картону. Така конструкція найбільш оптимальна для зручності в користуванні і довговічності.

Популярные типы напечатанных календарей

Настільні календарі, або календарі-будиночки:

Як зрозуміло із назви, ці календарі стоятимуть на столі і мають специфічну конструкцію. На них можна додавати цитати чи приємні побажання на день, щоб вони піднімали настрій користувачам. 

Найбільш зручний формат, що не займає багато місця і який зручно переглядати — це А5. Сторінки кріпляться на пружину і друкуються на папері щільністю  200-300 гр/м2. Зазвичай у настільних календарях на одній сторінці розміщений один місяць, який можна надрукувати на одній стороні чи оформити двосторонній друк (тож сторінок вийде 12 чи 6). Проте оскільки цей формат календарів передбачає часте користування, можна створити й об’ємний відривний календар на щодень. Це додасть інтерактивності і радісного очікування від відривання сторінок, особливо, якщо на них буде унікальний дизайн чи описання свят. 

Не забудьте й про основу календаря, адже саме за рахунок цього він буде стояти на столі і збереже міцну конструкцію. Тож обирайте картон щільністю 300 гр/м2, або, як у випадку з квартальним календарем, палітурний картон з кашируванням паперу.

Популярные типы напечатанных календарей

Який сьогодні день?

У календарі написано, що це ідеальний день, аби замовити свій унікальний тираж в типографії Huss.

 

Настінні, перекидні, настільні та квартальні календарі Ви можете замовити онлайн на нашому сайті. Лишайте заявки!

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.