Книжкові формати

administrator
10 August

Книжкові формати

Якщо ви видаєте свій перший твір або наукову роботу, у вас неодмінно виникне запитання: в якому форматі друкують книги. Є безліч варіантів. Усі вони дозволять зробити вашу книгу особливою, індивідуальною.

Є квадратні і прямокутні формати книг, дуже великі, середні або маленькі «кишенькові». Можна вибрати індивідуальні розміри, але найбільш популярні – 5 стандартних форматів. Вони найбільш зручні і звичні для читача. Також вони допомагають мінімізувати витрати на папір при друці, адже вони дуже добре лягають на друкований аркуш.

Найпоширеніші формати книги:

  1. Формат книги А4 вважають досить великим (205 х 290 мм). Його зазвичай вибирають для подарункових книг, фото-видань.
  2. Трохи менший А4 (205 х 260 мм) – такий стандартний формат книги зазвичай використовують під час друку кольорових книг, дитячих і подарункових видань, енциклопедій.
  3. Трохи більший А5 (145 х 215 мм) – такі параметри добре підходять для видання художніх творів (із кольоровими вклейки або чорно-білих).
  4. Формат книги А5 (145 х 200 мм) – компактний, але місткий варіант, актуальний для збірок віршів, підручників, художньої прози. Зазвичай, саме його вважають стандартним розміром книги.
  5. А6 (107 х 140 мм) – кишеньковий формат книги, який здебільшого використовують для друку путівників, словників, невеликих есе і монографій.

Також варто згадати квадратний формат книги – його розміри можуть бути різними, але таке видання завжди виглядає оригінально. Тому зазвичай такий варіант вибирають для подарункових видань, книг, де багато фото і мало тексту, для дитячих книжок.

Крім того, є таблиця форматів книг, яка регламентує параметри друку за ГОСТом. Однак нагадаємо: вам не обов’язково вибирати стандартні формати книг – кожен наш замовник може вибрати індивідуальні розміри для свого видання. Наші менеджери допоможуть вам визначити оптимальні розміри книги і дадуть відповідь на всі ваші питання щодо форматів та інших нюансів друку.

Книжкові формати

Формат обкладинки книги буде обрано із врахуванням того, які формати книг для друку ви вам подобаються. Наші менеджери розрахують його самостійно, а ви при бажанні зможете обрати, яким чином її прикрасити. Для цього застосовують різноманітні методи післядрукарської обробки.

 

Замовити друк та виробництво книг

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.